28.3. 2024 16:38
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Interkom (intercom)
prezi
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-06-2010 12:22
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4023
Založený: 20.04.10

...už asi 2x - 3x se mi stalo, že se mne před plánovanou vyjížďkou ptali: "máš interkom?" ...na mou odpověď, že znám internet, intersport, interpol, interpunkci a kousek internacionály jsem sklidil posměch, tak jsem se "dovzdělal" a nyní už vím "vo co go" a uvažuji o zakoupení

...co používáte vy? ...díky za vaše zkušenosti a doporučení flower
Upravil prezi dne 15-06-2010 12:23
 
www.CENDURO.cz
HonzaH
#2 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 15-06-2010 13:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

Mám starší interphone, ale jezdím především s lidma co ho nemají takže většinu času odpočívá doma - propojení s navi je pěkné, al enení nezbytné a navíc hudba ze starého zuma není nic moc (mono), na to je mp3 player lepší

ale celkově je to zajímavá věc thumbs up
 
refi
#3 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 15-06-2010 13:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

a znáš interšpááár? Grin

mám interphone f4, stereo. je to nový rozměr ježdění - komunikovat s druhou motorkou. nejen že můžete komentovat, co zrovna vidíte, ale ten první jezdec může dávat tomu za sebou i cenné info - třeba při nepřehledném předjíždění.
když jedu sama, přepnu si do přilby mobil a můžu brát hovory i volat za jízdy. s tím se ale ještě učím zacházet, beru totiž hovory bez možnosti odmítnutí, což není vždycky ideální Grin

já se na interphone těšila a nezklamal clap
 
refi.rajce.net
3X
#4 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 15-06-2010 14:20
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

mám a je to úžasná věc, tak jak píše refi

další vyzkoušené výhody:
- dosah v nečlenitém terénu bez problému 500m
- čistý zvuk a poslech i při rychlosti 160 km/h
- domluva na zastavení, jídlo, pití, tankování,...nocleh
- když jedeš ve stupačkácha a nevidíš toho druhého, tak že spadl aspoň uslyšíš Grin
atd.
Upravil 3X dne 15-06-2010 14:20
 
HonzaETV
#5 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 15-06-2010 14:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 182
Založený: 02.05.10

Používám zatím krátce origo N-Com od Nolanu a zatím spokojenost. Telefon ve 140km/h bez problému srozumitelný. Hudba z mobilu přes bluetooth ve stereu...taky paráda...zatím jsem nezkoušel interkom, protože není s kým a bike to bike to myslím nezvládá...ale nejsem si jistý. jen je vám co nemáte Nolanku celkem na prd informace hilarious
 
albert
#6 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 15-06-2010 17:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

ja používam toto http://www.joymot...ack_e.html
úplná spokojnosť, presne ako píše refi, hlavne komunikácia s druhou motorkou má velké výhody...keď jazdím s mojou, tak velká výhoda je, že ju možem vypnúť thumbs up
 
www.motorestugaborikov.com
bystricke
#7 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 16-06-2010 00:07
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

3X napsal:
mám a je to úžasná věc, tak jak píše refi

další vyzkoušené výhody:
- dosah v nečlenitém terénu bez problému 500m
- čistý zvuk a poslech i při rychlosti 160 km/h
- domluva na zastavení, jídlo, pití, tankování,...nocleh
- když jedeš ve stupačkácha a nevidíš toho druhého, tak že spadl aspoň uslyšíš Grin
atd.
mám už asi 5 let co přítel 3x,fachčí to dodnes na 100%
 
www.begr.cz
3X
#8 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 21-07-2011 15:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

prezi, tak co? už HO máš? music
 
petr_t
#9 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 21-07-2011 15:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

po létech váhání jsme houpli do F4thumbs up,za deště dosah přes Libavu větší než za slunka kolem KohůtkyhelplessPři doprovodných akcích,neocenitelný pomocník,při normálním cestování bomba věc.Ještě s tím umět zacházetAngry chybí pořádný český návodpissedjakýkoliv kecafon mezi moto má něco do sebe,hlavně při delších cestách.Bych nikdy něřek že mám tak upovídanou babupray
s větrem ve vlasechmusic
 
komaiz
#10 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 21-07-2011 16:48
Člen

Příspěvek: 99
Založený: 22.05.10

Taky ho máme 2 sezonu a zatím spokojenost jedíné co mě vadí je že při nabíjení musíš vytáhnout ten konektor od sluchátek a strčit tam konektor od nabíječky. Jde to velmi ztuha mohli tam dát ještě jeden nabíjecí z gumovou krytkou proti vodě. Ale na druhou stranu čím méně hovadinek tak tím méně jse toho muže posrat.
 
tomi
#11 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 21-07-2011 22:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 338
Založený: 08.07.10

thumbs up Taky jem před týdnem pořídil s bráchou F4, zatím huda, spokojenoust a ostatní teprve vyzkouším.
 
www.kapa-toner.cz
Flash
#12 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 22-07-2011 07:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

jen se tak zeptám.. jezdím v MX helmě za každého počasí.. máte někdo zkušenosti s interkomem v MX helmě? jako docela to tam fouká...

už delší dobu nad ním přemýšlím, ale měl bych strach aby bylo něco slyšet z mikrofonu. takže pořád váhám. asi by bylo nejlepší vyzkoušet jenže nikdo kolem mě koho znám ho nevlastní Sad
Upravil Flash dne 22-07-2011 07:14
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
Daja
#13 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 22-07-2011 09:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 74
Založený: 02.08.10

Flash napsal:
jen se tak zeptám.. jezdím v MX helmě za každého počasí.. máte někdo zkušenosti s interkomem v MX helmě? jako docela to tam fouká...

už delší dobu nad ním přemýšlím, ale měl bych strach aby bylo něco slyšet z mikrofonu. takže pořád váhám. asi by bylo nejlepší vyzkoušet jenže nikdo kolem mě koho znám ho nevlastní Sad


nezalezi na typu helmy, ale spise na vyrobci. Pouzivam ho v N103 a v Uvex enduro bez plexi. Nolan 100%, Uvex tak 70%. problem neni v komunikatoru ale v polstrovani helmy. Pro 100% komunikaci by se to muselo vystrihat kolem sluchatek a na to zatim nemam odvahu :-(
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám. annoy
 
robert_zl
#14 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 22-07-2011 10:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

petr_t napsal:
....Bych nikdy něřek že mám tak upovídanou babupray


Hehehe.... no musím říct, že občas mě to i vyvádí z míry, když v nějakých pěkných serpentinách si ta moje vzpomene, že by mi mohla povyprávět nějaký příběh z pracovního života Smile

Ale jinak jsem spokojený, kvalita úžasná (Interphone F4), výdrž opravdu těch 10 hodin, co uvádí, vodotěsnost bez problémů....

Je to fakt lepší, když si můžem za jízdy popovídat o tom, co kde vidíme a tak, jenom je asi dobré se to zařízení naučit občas i vypnout...
Upravil robert_zl dne 22-07-2011 10:11
 
www.onicem.cz
refi
#15 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 22-07-2011 11:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

povídání je slabé kafe, já musím občas vyslechnout i zpěv a to ještě v podobě lidových odrhovaček. mělo by to mít filtr, který pustí jen určité tóny, zbytek nahradí třeba šumem stromů Grin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
petr_t
#16 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 22-07-2011 12:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

šum tam má Aranka pořád,jezdím s otevřenou helmou žeGrin a když si zapaluju tak už se neleká co to pleskáhilarious ty mikrofony berou kde coShock
s větrem ve vlasechmusic
 
Flash
#17 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 22-07-2011 12:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

Daja napsal:
Flash napsal:
jen se tak zeptám.. jezdím v MX helmě za každého počasí.. máte někdo zkušenosti s interkomem v MX helmě? jako docela to tam fouká...

už delší dobu nad ním přemýšlím, ale měl bych strach aby bylo něco slyšet z mikrofonu. takže pořád váhám. asi by bylo nejlepší vyzkoušet jenže nikdo kolem mě koho znám ho nevlastní Sad


nezalezi na typu helmy, ale spise na vyrobci. Pouzivam ho v N103 a v Uvex enduro bez plexi. Nolan 100%, Uvex tak 70%. problem neni v komunikatoru ale v polstrovani helmy. Pro 100% komunikaci by se to muselo vystrihat kolem sluchatek a na to zatim nemam odvahu :-(


no mám přímo MX helmu, tuším že nemá homologaci ani na silnici Grin
už ji mám nějakej rok a jsem hrozně spokojen (prostě se mi líbí ten styl, ale když jedu někam 1500 km a z toho mi 2 dny prší nějakých 700 km tak se proklínám že asi styl půjde stranou a koupím výklopku, ten štítek při velkých rychlostech a mojí vejšce je taky problém, budu asi muset nastavit plexi) typ tuším FOX V2 Victory, tenkrát byla pěkně mastná. 'http://www.ridersdiscount.com/channel-images/54/54778/320x320-FULL.jpg'
s tím foukáním jsem myslel že aby prostě tlak vzduchu narážejícího do helmy a v ní aby nezašuměl mikrofon
uvex enduro už není typická MX helma, má udělanej jinak náhubek a vůbec do ní tolik nefouká Wink

nechce mi někdo z vých. čech zapůjčit na test jakýkoliv intercom ?
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
robert_zl
#18 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 22-07-2011 12:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 295
Založený: 10.06.10

refi napsal:
povídání je slabé kafe, já musím občas vyslechnout i zpěv a to ještě v podobě lidových odrhovaček. mělo by to mít filtr, který pustí jen určité tóny, zbytek nahradí třeba šumem stromů Grin


Jojo, zpěv jsem už zakázal, i když občas je to dobrý způsob jak zahnat spánek :-)
 
www.onicem.cz
3X
#19 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 22-07-2011 13:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

refi napsal:
povídání je slabé kafe, já musím občas vyslechnout i zpěv a to ještě v podobě lidových odrhovaček. mělo by to mít filtr, který pustí jen určité tóny, zbytek nahradí třeba šumem stromů Grin


hilarious
 
geofre
#20 Vytisknout diskuzi
Interkom (intercom)
Přidané 05-02-2013 11:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 89
Založený: 13.06.12

Pánové,
Montovali jste někdo do Shark Evoline 3 =>Interfoun F4? Hrabali jste i do polystyrenu, nebo Vám tam stačilo to originální vybrání? Kdyby jste někdo montoval a měl fotky, ocením! Díky
... BMW I´m lovin it ...
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 47

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.07 sekund 355,947,235 návštěv