5.5. 2024 04:51
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: SVĚT
 Tisk diskuze
Ukrajinská policie
zdenek1
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 26-01-2012 12:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 142
Založený: 24.09.11

motoblb napsal:
zdenek1 napsal:
Dobrá,berme v potas to,že tam perou v potoce atd......ale zdá se ti spravedlivé,že si tu životní úroveň můžou vylepšovat jen ti policajti? Co ti ostatní? Nebo myslíš že ti poliši těm ostatním něco dají? Ti ostatní civilisté asi nebudou zastavovat motorkáře a vybírat kopjejky ..
Já neříkám že to je spravedlivé ono je to dáno hlavně danou politickou situací zemně a mentalitou národa.Nebo chceš mi tvrdit,že kdyby si byl policajt na ukrajině měl 10 dětí a byl jediný kdo by v rodině vydělával že bys s klidem živořil?Myslím že většina by se snažila tu životní úroveň vylepšit.Kdo není policajt tak dělá v čecháchGrinprotože s tím jedním našim bídným platem tam žijou nad poměryWinkTohle se ale i u nás dělo.Znám osobně pár příslušníku co u nás v Havířově stávali na jednom místě a čekali až pojede občan polské národnosti a praktiky byly skoro stejné jako na ukrajiněFrown


To je mi celkem fuk kolik má te ukrajinský policajt dětí a jak je na tom! Taky ho nezajímá jak jsem si třeba musel odříkat všechno,abych si koupil motorku a abych měl na cestu tam k nim,na "pokuty" tam k nim a taky mám děti. Možná (jak tam výše někdo psal) že kdyby se chovali k turistům jinak,tak by tam jezdilo mnohem víc lidí a třeba by tak na tom nemuseli být špatně....ale to je všechno možná. Kašlu na tuto diskusi o nich,já tam nepojedu,nic jim nedám - mi taky nikdo nic zadara nedá.....Grin
 
xx6
#42 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 26-01-2012 12:30
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

refi> je fakt, že řízků jsme měli kupu thumbs up
 
motoblb
#43 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 26-01-2012 12:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

zdenek1 napsal:
motoblb napsal:
zdenek1 napsal:
Dobrá,berme v potas to,že tam perou v potoce atd......ale zdá se ti spravedlivé,že si tu životní úroveň můžou vylepšovat jen ti policajti? Co ti ostatní? Nebo myslíš že ti poliši těm ostatním něco dají? Ti ostatní civilisté asi nebudou zastavovat motorkáře a vybírat kopjejky ..
Já neříkám že to je spravedlivé ono je to dáno hlavně danou politickou situací zemně a mentalitou národa.Nebo chceš mi tvrdit,že kdyby si byl policajt na ukrajině měl 10 dětí a byl jediný kdo by v rodině vydělával že bys s klidem živořil?Myslím že většina by se snažila tu životní úroveň vylepšit.Kdo není policajt tak dělá v čecháchGrinprotože s tím jedním našim bídným platem tam žijou nad poměryWinkTohle se ale i u nás dělo.Znám osobně pár příslušníku co u nás v Havířově stávali na jednom místě a čekali až pojede občan polské národnosti a praktiky byly skoro stejné jako na ukrajiněFrown


To je mi celkem fuk kolik má te ukrajinský policajt dětí a jak je na tom! Taky ho nezajímá jak jsem si třeba musel odříkat všechno,abych si koupil motorku a abych měl na cestu tam k nim,na "pokuty" tam k nim a taky mám děti. Možná (jak tam výše někdo psal) že kdyby se chovali k turistům jinak,tak by tam jezdilo mnohem víc lidí a třeba by tak na tom nemuseli být špatně....ale to je všechno možná. Kašlu na tuto diskusi o nich,já tam nepojedu,nic jim nedám - mi taky nikdo nic zadara nedá.....Grin
A to je ten rozdíl,že ty sis měl odříkat z čeho a proto my jsme pro ně asi jediný zdroj financí.To je jako bych nikdy nejel do Albánie protože po nás házeli kamením,v Turecku po kamarádovi plivala malá holka,že jí nechtěl dát drobné,nejel do Rakouska,protože co kdyby mi policajt našel na motorce nehomologovaný díl(doplněk).Když se na to budu dívat z téhle stránky nikdy nikam raději nepojedubyeCo kdyby?
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
czunik
#44 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 26-01-2012 13:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
zdenek1 napsal:
motoblb napsal:
zdenek1 napsal:
Dobrá,berme v potas to,že tam perou v potoce atd......ale zdá se ti spravedlivé,že si tu životní úroveň můžou vylepšovat jen ti policajti? Co ti ostatní? Nebo myslíš že ti poliši těm ostatním něco dají? Ti ostatní civilisté asi nebudou zastavovat motorkáře a vybírat kopjejky ..
Já neříkám že to je spravedlivé ono je to dáno hlavně danou politickou situací zemně a mentalitou národa.Nebo chceš mi tvrdit,že kdyby si byl policajt na ukrajině měl 10 dětí a byl jediný kdo by v rodině vydělával že bys s klidem živořil?Myslím že většina by se snažila tu životní úroveň vylepšit.Kdo není policajt tak dělá v čecháchGrinprotože s tím jedním našim bídným platem tam žijou nad poměryWinkTohle se ale i u nás dělo.Znám osobně pár příslušníku co u nás v Havířově stávali na jednom místě a čekali až pojede občan polské národnosti a praktiky byly skoro stejné jako na ukrajiněFrown


To je mi celkem fuk kolik má te ukrajinský policajt dětí a jak je na tom! Taky ho nezajímá jak jsem si třeba musel odříkat všechno,abych si koupil motorku a abych měl na cestu tam k nim,na "pokuty" tam k nim a taky mám děti. Možná (jak tam výše někdo psal) že kdyby se chovali k turistům jinak,tak by tam jezdilo mnohem víc lidí a třeba by tak na tom nemuseli být špatně....ale to je všechno možná. Kašlu na tuto diskusi o nich,já tam nepojedu,nic jim nedám - mi taky nikdo nic zadara nedá.....Grin
A to je ten rozdíl,že ty sis měl odříkat z čeho a proto my jsme pro ně asi jediný zdroj financí.To je jako bych nikdy nejel do Albánie protože po nás házeli kamením,v Turecku po kamarádovi plivala malá holka,že jí nechtěl dát drobné,nejel do Rakouska,protože co kdyby mi policajt našel na motorce nehomologovaný díl(doplněk).Když se na to budu dívat z téhle stránky nikdy nikam raději nepojedubyeCo kdyby?


máro ne ty asi nikdy nikam nepojedešblushinghilariouscomfort
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
zdenek1
#45 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 26-01-2012 13:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 142
Založený: 24.09.11

Jasně každý má na to svůj pohled a názor,ale kdyby jste ty Albánce nenasrali,neházeli by po vás kameny, Grin to že v Turecku po kamarádovi plivala malá holka protože ji nechtěl dát drobné na lízátko,to chápu (je to dítě) Grin a že mít strach v rakousku že můžeš dostat pokutu za laďák bez homologace (cokoliv jiného bez homologace) je normální (hold dodržujou zákony) ale aby bylo všeobecně samozřejmostí brát si na Ukrajinu na úplatky polišům je blbý Grin ale kdo chce tak tam jeďte .
 
xx6
#46 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 26-01-2012 14:42
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

holt je to takový místní kolorit. Když tam chceš, musíš s tím počítat. Pokud tě to štve, nejezdit tam. Je to smutné, ale je to tak. Znám kupu lidí, co to neřeší a prostě tam jezdí každoročně a za celé dny nepotkají živáčka. Je ale fakt, že zajedou do kopců a týden v kuse se snaží projet to, co snad ani projet nejde..
 
3X
#47 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 27-01-2012 08:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

jsou to šmejdi - celníci, DAI i policajti. Poprvé jsme to už za hranicemi chtěli otočit a jet do normální země. Jinde jsou chudší, perou taky v potoce, ale jsou normální (Albánie,...). Při další návštěvě UA jsme byli neoblomní a nekompromisní k tomuto způsobu vydírání a nestálo nás to ani hřivnu. Co mohu ještě porovnat, že za ten rok to bylo všechno nepoměrně dražší, lidé už nejsou tak vstřícní a jedině příroda zůstala stejná, i když zase taková extra krása to není. Přišlo mi to jako ježdění po Beskydech a rožnovském skanzenu. UA už budu objíždět obloukem. To, co se děje na Ukrajině jsem nezažil nikde jinde.
 
albert
#48 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 27-01-2012 10:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

každú sezónu som o UA uvažoval, ale z týchto dôvodov sa mi tam vôbec nechcelo...som rád že sa tu otvorila táto téme a na základe vašich osobných skúseností asi definitívne škrtám UA zo zoznamu
 
www.motorestugaborikov.com
prezi
#49 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 16-08-2012 13:40
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...čtu článek jak na Ukrajině zkoumají animované postavičky s obavou o zdraví dětí: Simpsonovi, Pokémoni, Teletubbies a jiné animované postavičky se staly předmětem šetření ukrajinské komise pro dohled nad veřejnou morálkou hilarious

...to by mne zajímalo, co v dětském věku pouštěli generaci sloužící dnes v řadách ukrajinské dopravní policie hmm

...tam, myslím, k těžkému narušení ve vývinu došlo a Jen počkej zajíci! přece takové "grády" neměl Cool
 
www.CENDURO.cz
xx4
#50 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 16-08-2012 16:37
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

prezi napsal:
...čtu článek jak na Ukrajině zkoumají animované postavičky s obavou o zdraví dětí: Simpsonovi, Pokémoni, Teletubbies a jiné animované postavičky se staly předmětem šetření ukrajinské komise pro dohled nad veřejnou morálkou hilarious

...to by mne zajímalo, co v dětském věku pouštěli generaci sloužící dnes v řadách ukrajinské dopravní policie hmm

...tam, myslím, k těžkému narušení ve vývinu došlo a Jen počkej zajíci! přece takové "grády" neměl Cool


Pavku Korčagina (JAK SE KALILA OCEL) GrinGrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
snelcuk
#51 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 17-08-2012 09:39
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

pavelgs napsal:
prezi napsal:
...čtu článek jak na Ukrajině zkoumají animované postavičky s obavou o zdraví dětí: Simpsonovi, Pokémoni, Teletubbies a jiné animované postavičky se staly předmětem šetření ukrajinské komise pro dohled nad veřejnou morálkou hilarious

...to by mne zajímalo, co v dětském věku pouštěli generaci sloužící dnes v řadách ukrajinské dopravní policie hmm

...tam, myslím, k těžkému narušení ve vývinu došlo a Jen počkej zajíci! přece takové "grády" neměl Cool


Pavku Korčagina (JAK SE KALILA OCEL) GrinGrinGrin

Loupežníky z Mrazíka Grin Loupit/neloupit - loupit!!!
 
Pardal
#52 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 17-08-2012 09:59
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

Taky jsem platil a taky za blbost.... špinavá značka. Ale **** mi pobyt nezkazi, snažím se jim vyhybat, a i tohle mi nezabrani do tech nadhernej hor zase vyjet znova a kochat se a kochat.... doma bohuzel tohle nemam, a jezdit off co muzu tam tady proste nemuzu. A proto v zaří doufám že znova a doufám že bez nich :-)
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
qwert
#53 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 17-08-2012 12:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

albert napsal:
každú sezónu som o UA uvažoval, ale z týchto dôvodov sa mi tam vôbec nechcelo...som rád že sa tu otvorila táto téme a na základe vašich osobných skúseností asi definitívne škrtám UA zo zoznamu


I já..Nějak tydle národy nemusím..To raději Rumunsko nebo Albánii kde je taky fajn příroda a svezení..
 
lobo6
#54 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 17-08-2012 18:35
Člen

Příspěvek: 210
Založený: 30.08.10

Mě na Ukrajině akorát strašně vadí že mě tam občas ráno příšerně bolí hlava a žaludek mám jak na vodě hilarious
 
snelcuk
#55 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 20-08-2012 11:07
Člen

Příspěvek: 1276
Založený: 20.10.11

lobo6 napsal:
Mě na Ukrajině akorát strašně vadí že mě tam občas ráno příšerně bolí hlava a žaludek mám jak na vodě hilarious
To znám. Taky se mi to stává. Naštěstí už vím že za to může silný vzduch a slabý pitný režim! Wink
 
PetrAT
#56 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 25-09-2012 23:47
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

http://www.youtub...e=youtu.be
 
Vlada-adv
#57 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 25-09-2012 23:58
Člen

Příspěvek: 113
Založený: 15.02.11

Mno evidentně se tam od let 1998-2002 kdy jsem tam jezdil pravidelně nic nezměnilo. Ukrajinu toleruji jen jako tranzit dál jako cíl neee.... Už jsem jim zaplatil dost za hovno a přidávat nebudu. Nehce se mi trávit čas na policejní budce s obivněním s údajného ujetí hlídce nebo dýchat do čepice obojí jsem si tam užil až až....

Dalis> jsou lidi co to neřeší to je pravda ale na druhé straně hranic je taky pěkně a nikdo mě tam nidky neprudil a hlavně nekasíroval Grin
 
xx2
#58 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 26-09-2012 00:01
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12


Tak to je masakrGrin
 
Vlada-adv
#59 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 26-09-2012 00:14
Člen

Příspěvek: 113
Založený: 15.02.11

motoblb> no měl by si znát místní reálie. Nevím jak dnes ale v letech kdy jsem tam jezdil se tam za vlez k dopravce platily úplatky cca 2000USD (v té době tam byla průměrná mzda cca mezi 100-150USD pokud mi pamět slouží) takže odříkat si měli z čeho, ale byla to prostě investice. Pošetřili na úplateček vlezli k dopravce a pak museli prašule vrátit do rodinného rozpočtu. Strávil jsem s jedním v kopcích mezi Užgorodem a Lvovem družnou půlhodinu. Potom co mi prolezl auto a doklady skrz nasrkz se mi snažil prodat bločky na pokutu za polovic nominálu a nechtěl pochopit že mi pokutové bločky nikdo neproplatí. Popravdě jediné co fungovalo mít poliše jako stopaře. Hodně jich jezdilo stopem směry Kyjev. Když byla klika naložil jsem stopa v uniformě za Lvovem a do jeho vystoupení jsem měl klid. Ono jet tam jednou dvakrát do roka do lesa je jiná hudba než tam trávit dva týdny v měsíci.

P.S. úplně nejlepší gag uměli ve frontě na celnici v Užgorodě směrem na slovač. Pořád buzerovali řidiče kamionů aby po každém hnutí ve frontě popojeli a pak dávali flastry za nezajištní auta klínem proti ujetí. Opravdu bezva zábava co destet metrů vylézt dát klín couvnou na něj aby ho jiní ****i neukradli pak obráceně popojet a zas a znova. Když si necouvnul tak ti klín buď šlohli nebo ti do něj poliš kopnul a hned šel prudit že je auto naprd zajištěné.

Mně to bylo proti srsti a to jsem tam jen stál mezi nimi. Mám tam známé místni lidi jsou OK ale benga to byly prostě katastrofa a zjevně stále je.....
 
Vlada-adv
#60 Vytisknout diskuzi
Ukrajinská policie
Přidané 26-09-2012 00:23
Člen

Příspěvek: 113
Založený: 15.02.11

TO je realita a pokud nejsi našprtanej platíš. Jinak běžná finta u těchle ručních radarů je, že změří jednoho a zkouší kasírovat další a další. Než jsem zjistil že ne tom bazmeku jsou dva displeje kde jeden ukazuje rychlost a druhý čas od měření tak jsem párkrát zaplatil za hovno. Pak už to byla jiná Cool jak poznal že fintu záš dal pokoj

Ten na videu byl taky dost natvrdlej a možná i lehce připitej než mu došlo že má smolíka. Jo a znamená to umět dost dobře aspoň rusky.
Upravil Vlada-adv dne 26-09-2012 00:26
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 42

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.09 sekund 361,794,062 návštěv