26.4. 2024 21:11
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
SIDI zadarmo drahé?
xx4
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 04-02-2012 22:41
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Na webu M.cz jsem narazil na tohle vlákno http://www.motork...amp;fid=28

Teda za ty prachy co stojí,by mohly vydržet krapet dýl.hmm
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Sergej
#2 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 00:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

chybička se vloudila.. ale zatial na tie boty vela zleho nepočujem, resp. toto je pré negatívum čo vidím.
Len škoda že keď som kupoval topanky na off, tak som nemal +130€ na ne Grin
 
qwert
#3 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 08:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Mám ty boty 2 roky a lepší jsem zatím neměl..Někdy stačí přečíst si návod např.o tom že se má kontrolovat dotažení všech šroubků kterými ta bota drží pohromadě..
 
3X
#4 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 09:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

souhlasím s qwertem, mám stejnou zkušenost.

Když jsem si četl to vlákno na m.cz, tak nechápu jejich nářky. Manták roztrhne botu o stupačku a jde to reklamovat, jako vadu. Asi u toho spadl i z hrušky. Grin
 
albert
#5 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 10:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

preletel som celé to vlákno, to akože je problém práve s modelom 2011?
"jenom kdybyste si někdo chtěl kupovat nový Crosfajry, několikrát se ujistěte, že to není model 2011"

tak práve tie mám ja helplessCool
 
www.motorestugaborikov.com
motoblb
#6 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 10:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

3X napsal:
souhlasím s qwertem, mám stejnou zkušenost.

Když jsem si četl to vlákno na m.cz, tak nechápu jejich nářky. Manták roztrhne botu o stupačku a jde to reklamovat, jako vadu. Asi u toho spadl i z hrušky. Grin
Tak se koukni odkud jeGrin
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Waltr
#7 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 11:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

qwert napsal:
Mám ty boty 2 roky a lepší jsem zatím neměl..Někdy stačí přečíst si návod např.o tom že se má kontrolovat dotažení všech šroubků kterými ta bota drží pohromadě..

Prosím? Co to má společného s odtrhujícím se dílem?
Rozumím tomu že když někdo utrhne díl na botě, má smůlu. Ale když má botu pro lezení po stěně, a strhne se mu špička, tak je něco špatně. A vůbec nemyslím že u uživatele. Buď někdo odflákl práci, nebo vývoj. A když je to problém chronický, není co řešit. Zvláště když firma ve státech tohle mění v ceně, a nový model má zřetelně na problému zapracováno.
Co jsem to jenom chtěl....?
 
xx4
#8 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 11:27
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

3X napsal:
souhlasím s qwertem, mám stejnou zkušenost.

Když jsem si četl to vlákno na m.cz, tak nechápu jejich nářky. Manták roztrhne botu o stupačku a jde to reklamovat, jako vadu. Asi u toho spadl i z hrušky. Grin


Mno já bych řekl,že manták sedí někde úplně jinde.Nasvědčuje tomu změna konstrukce krytí kloubu.Navíc je tam psáno,že v US se příslušné díly měnily zdarma.......
V Čechistánu za 1200kč.Co dodat Shock

Kuva staré sidiny (Made in Italy!!!!) mi vydržely 130 000km.Jednou jsem na ně kupoval jeden kus stahovacího pásku a jinak NIC.Nové boty (Made in China-jinak US značka) mi vydržely přesně půl roku a pak začaly praskat stahovací pásky jak na běžícím pásu.Bráchovi se Hein Gericke (Made in Pakistan) rozpadly za dva měsíce a protože je pruďas,zajel do Östereichu omlátit jim to o hlavu ještě ten den.Grin.Mám pocit ,že dneska se prodávají už jen zmetky vyrobené v nějaké asijské prdeli.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
#9 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 11:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Waltr napsal:
qwert napsal:
Mám ty boty 2 roky a lepší jsem zatím neměl..Někdy stačí přečíst si návod např.o tom že se má kontrolovat dotažení všech šroubků kterými ta bota drží pohromadě..

Prosím? Co to má společného s odtrhujícím se dílem?
Rozumím tomu že když někdo utrhne díl na botě, má smůlu. Ale když má botu pro lezení po stěně, a strhne se mu špička, tak je něco špatně. A vůbec nemyslím že u uživatele. Buď někdo odflákl práci, nebo vývoj. A když je to problém chronický, není co řešit. Zvláště když firma ve státech tohle mění v ceně, a nový model má zřetelně na problému zapracováno.


Nevím co a proč si dotyčný utrhl ani jak se k těm botám choval.Jen jsem chtěl říct že tahle bota má spoustu přišroubovaných prvků a pokud někomu něco upadne protože se vysral na kontrolu dotažení,může si za to sám..Podle mě ta bota je kvalitní a v oblasti pohodlí,ochrany a vodotěsnosti nemá konkurenci..
 
3X
#10 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 12:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

pavelgs napsal:
3X napsal:
souhlasím s qwertem, mám stejnou zkušenost.

Když jsem si četl to vlákno na m.cz, tak nechápu jejich nářky. Manták roztrhne botu o stupačku a jde to reklamovat, jako vadu. Asi u toho spadl i z hrušky. Grin


Mno já bych řekl,že manták sedí někde úplně jinde.Nasvědčuje tomu změna konstrukce krytí kloubu.Navíc je tam psáno,že v US se příslušné díly měnily zdarma.......
V Čechistánu za 1200kč.Co dodat Shock



a já tam napíšu, že v Mongolsku taky mění "vadné" kusy na počkání a asi mi Pavle uvěříš GrinGrin

to, že SIDI udělalo ve vývoji krok stranou se stát může, ale na funkčnost boty to vliv nemá. Stejně, jako by vývojáři u auta udělali slabší nárazník kvůli větší deformaci a ten, kdo auto opře o patník to bude reklamovat, že má pomačkaný předek. Prostě s tebou nesouhlasím. Kdyby ten gumový kryt na botě upadl, odlepoval se nebo ... na reklamaci to je, ale pokud to zničí při jízdě o stupačky, tak na opravu zdarma nemá nárok. Měl si koupit boty z plechu.

Já to mám u svých SIDIn (2009) řešeno takto:
'http://i43.tinypic.com/ivk0pe.jpg'
 
xx4
#11 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 13:39
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

3X napsal:
pavelgs napsal:
3X napsal:
souhlasím s qwertem, mám stejnou zkušenost.

Když jsem si četl to vlákno na m.cz, tak nechápu jejich nářky. Manták roztrhne botu o stupačku a jde to reklamovat, jako vadu. Asi u toho spadl i z hrušky. Grin


Mno já bych řekl,že manták sedí někde úplně jinde.Nasvědčuje tomu změna konstrukce krytí kloubu.Navíc je tam psáno,že v US se příslušné díly měnily zdarma.......
V Čechistánu za 1200kč.Co dodat Shock



a já tam napíšu, že v Mongolsku taky mění "vadné" kusy na počkání a asi mi Pavle uvěříš GrinGrin

to, že SIDI udělalo ve vývoji krok stranou se stát může, ale na funkčnost boty to vliv nemá. Stejně, jako by vývojáři u auta udělali slabší nárazník kvůli větší deformaci a ten, kdo auto opře o patník to bude reklamovat, že má pomačkaný předek. Prostě s tebou nesouhlasím. Kdyby ten gumový kryt na botě upadl, odlepoval se nebo ... na reklamaci to je, ale pokud to zničí při jízdě o stupačky, tak na opravu zdarma nemá nárok. Měl si koupit boty z plechu.

Já to mám u svých SIDIn (2009) řešeno takto:
'http://i43.tinypic.com/ivk0pe.jpg'


Píše tam zdroj téhle informace.Čti pořádně.

Funkčnost pane,to je to oč tu běží.Jestliže prodávají zmetek který nefunguje (..a nechápu rozhořčení nad tím že si dovolí platící zákazník ji vyžadovat),mají buď vrátit prachy,nebo problém odstranit.To je podstata problému.Jsou to boty pro enduro a ne pro manekýny na silničkách...Nebo bude platit,že boty určené pro enduro se nesmí používat v terénu? Jako třeba moje boty,které se nesmí používat pod 10°C ? Bože ty to vidíš.Shockhelpless
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Waltr
#12 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 13:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Vyjímečně souhlas s Pavlem. Grin
Co jsem to jenom chtěl....?
 
xx4
#13 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 14:05
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Waltr napsal:
Vyjímečně souhlas s Pavlem. Grin


A sakra ........GrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
motoblb
#14 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 15:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

ale po několika tréninkách jsem si všimnul, že jsou roztrhané gumové chrániče na vnitřních kloubech. To mě na na nových botech dost zklamalo a řekl jsem si, že bych to měl reklamovat. Pak ale přišly dvoudenní závody a po nich byly chrániče ještě víc dotrhané a jeden kloub se rozpadnul.

Bohužel pokud zjistil vadu měl hned jednat a né to nechat dojít až do rozpadnutí kloubu,pak se nemůže divit že chce někdo peníze za opravuGrinNechápu týhle lidi co kňučí na forech aby je někdo politoval.Když mu tam někdo napsal,aby to řešil přes čoi tak na to prdí protože se mu to nechce.helpless
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
3X
#15 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 17:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

pavelgs napsal:

Píše tam zdroj téhle informace.Čti pořádně.

Funkčnost pane,to je to oč tu běží.Jestliže prodávají zmetek který nefunguje (..a nechápu rozhořčení nad tím že si dovolí platící zákazník ji vyžadovat),mají buď vrátit prachy,nebo problém odstranit.To je podstata problému.Jsou to boty pro enduro a ne pro manekýny na silničkách...Nebo bude platit,že boty určené pro enduro se nesmí používat v terénu? Jako třeba moje boty,které se nesmí používat pod 10°C ? Bože ty to vidíš.Shockhelpless


já vím, že to psal zaručeně objektivní zdroj, proto píšu, že mu věříš. Wink Pro mě ta jeho informace má stejnou hodnotu, jako bych si o tom přečetl na indes.cz nebo to viděl na nově. prayShock

Když se sklouzneš po šutrech s novou enduro botou a ona se ti odře, půjdeš to reklamovat, že je odřená a ošoupaná a že by to nová bota měla vydržet? Snad ne.

Taky jsem zachytil kloubem o stupačku až jsem vytrhl segerovku (waltr je mi svědkem - díky za půjčení kleští Grin ), ale to nebyla chyba boty. Obdobně tak u toho krosaře. Pokud by mu boty praskly, páraly se švy nebo cokoliv jiného, je to na reklamaci, ale nechápu, co reklamuje, když ji zničí při závodech.

Škoda, že jsem to vlákno nečetl dříve, asi bych Crossfire reklamoval, že je mám za 2 roky podřené od kamenů a větví a že by to ten plast mě přeci vydržet. Grin
 
Waltr
#16 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 18:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

No já bych řekl že se nedomluvíme, protože nechceme. Já tedy zůstanu u toho, že tenhle typ je velice slabá bota. A myslím že odolnost v exponovaných místech by u takové boty měla být samožřejmost.
Za mě vše. Cool


Co jsem to jenom chtěl....?
 
3X
#17 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 18:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

otázka je, na čem se chceš domluvit? Jestli na kvalitě/nekvalitě boty nebo způsobu reklamace? Wink

Já říkám, že u modelu 2011 udělali krok stranou a špatně, starší modely to měly řešené lépe, ale to co se tam píše není na reklamaci. Za mě vše. Cool
 
albert
#18 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 19:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 416
Založený: 26.05.10

3X napsal:
Já říkám, že u modelu 2011 udělali krok stranou a špatně, starší modely to měly řešené lépe, ale to co se tam píše není na reklamaci. Za mě vše. Cool


...to som to zase vychytal Cool
 
www.motorestugaborikov.com
xx4
#19 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 20:42
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

3X napsal:
otázka je, na čem se chceš domluvit? Jestli na kvalitě/nekvalitě boty nebo způsobu reklamace? Wink

Já říkám, že u modelu 2011 udělali krok stranou a špatně, starší modely to měly řešené lépe, ale to co se tam píše není na reklamaci. Za mě vše. Cool


Aha,takže udělalli krok stranou,ale kosočtverec je zákazník,protože se mu nelíbí,že to má financovat on a né původce vady.Wau.thumbs up Nejsi náhodou prodejce něčeho?Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
3X
#20 Vytisknout diskuzi
SIDI zadarmo drahé?
Přidané 05-02-2012 21:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

naštěstí nejsem tongue

...ale fakt každý mluvíme o něčem jiném, ty o vadě a já o vlastnosti. V podstatě mi je to jedno. Někdo si koupil SIDI a není spokojený. To se stává. GrinGrin Kdybych měl ještě na m.cz registraci, popřeji mu hodně štěstí
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 50

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.04 sekund 360,190,164 návštěv