26.4. 2024 04:34
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: POBYT V PŘÍRODĚ :: BYDLÍME, SPÍME, VAŘÍME
 Tisk diskuze
Samonafukovací karimatka
RadekHr
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 29-07-2011 22:28
Člen

Příspěvek: 6
Založený: 07.07.11

na starší kolena jsem taky odložit pěnovku a podlehl lákání nafukovaček.. řeknu to tak, už bych něměnil.. fakt :-) koupil jsem si nafukovací karimatku jen tak z hecu, jako že modní záležitost a ono na tom fakt něco bude! a nestudí to.
 
nuclearB
#22 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 30-07-2011 15:56
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

Za ty leta ,co jezdim kempovat na motorce jsem zkusil už asi všechno. Předloni jsem koupil nějaké neznačkové samonafukovačky a byla to hrůza. Udělal jsem si na tyhle věci názor a letos se chtěl vybavit starou dobrou karimatkou. Pak jsem si na výstavě vyzkoušel značkovou samonafukovačku a bylo rozhodnuto. Ve finále jsem koupil od Coleman 2,5cm a maximální spokojenost. Navíc jde sbalit do válečku asi 28x16cm a to je ideální, pro zabalení na motorku.
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
Makak
#23 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 30-07-2011 16:55
Člen

Příspěvek: 11
Založený: 03.10.10

Po létech zkušeností se mi nejvíce ovědčilo gumotextilní lehátko českého výrobce GUMO-TEX. Nafouknete ho pusou, má polštářek, je skladné, na dně kufru zabere max 7 cm na výšku a člověk se fakt VYSPÍ. Stojí cca 700 Kč.
 
Pardal
#24 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 31-07-2011 11:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

Ja uz taky dospel k tomu ze vozim normalni matraci ( intex za 200 z MAkra) a kompresor a vyspim se uplne nejlip, vsechny somohafukovaci a nebo jine karimatky, jsou bud nepohodlné a nebo pak ve finale zaberou mnohem vic mista.
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
xxxdevil
#25 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 31-07-2011 21:38
Člen

Příspěvek: 43
Založený: 17.09.10

Nafukovaci matrace je sice pohodlna,ale to foukani kazdej den nic moc. Na nejaky vikend tady ale v pohode,jenze lehce se propichne a kdyz je chladneji,tak je na ni zima. Mam samonafukovacku 3,5cm therm a rest,po sbaleni malinka,odrazi mi zpet moje teplo a muzu mit slabsi(mensi) spacak. Na nic lepsiho jsem zatim nenarazil. Pravda stala jako 20 nafukovacich matraci z makra.
 
Stenly
#26 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 31-07-2011 21:41
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 325
Založený: 12.10.10

Pardal napsal:
Ja uz taky dospel k tomu ze vozim normalni matraci ( intex za 200 z MAkra) a kompresor a vyspim se uplne nejlip, vsechny somohafukovaci a nebo jine karimatky, jsou bud nepohodlné a nebo pak ve finale zaberou mnohem vic mista.


Stárněš, chlapče, stárneš....helpless
Stenly - motocyklista varnsdorfský
 
alka
#27 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 03-08-2012 16:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 38
Založený: 15.06.10

Samonafukovačky koupené na jaře docela zklamaly (samonafukování téměř nefunguje a strašně kloužou!). Nyní po zkušenosti se zapůjčenou nafukovací matrací (týden pod stanem) už nechci nic jiného.

Tak jsem nakoupila včera ve výprodeji v Tescu za 149,- Kč/ks Smile
 
www.dobrynocleh.cz
hobr
#28 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 03-08-2012 17:06
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

Také jsem přemýšlel co koupit - v Tesku měli nafukovačku za cca 190Kč. Donesl jsem to domů, nafoukl a zkoušel na tom spát. Když to bylo málo, tak jsem se propadal, když to bylo nafouknuté dost, tak jsem z toho na kraji spadl. Normálně mě to shodilo. Není to jen má zkušenost, manželka také padala (úplně střízlivá). Manželčina kolegyně z práce má stejné poznatky a říkala, že to používají pro návštěvythumbs up. Po těchto zkušenostech jsem zakoupil samonafukovačku Husky za cca 1200Kč. Spaní vcelku dobré, není sice to postel, ale je to tím, že jsem zhýčkanýFrown.
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
Marselus
#29 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 03-08-2012 18:50
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Jezdil jsem s lehátkama a nafukoval kompresorkem, který se dal k tomu koupit. Při každém spaní když jsem se převaloval jsem poskakoval jak balonek a spaní stalo za prd. Nakonec jsem si nechal poradit zkušeným cestovatelem a koupil toto. A musím říct ,že to byla moc dobrá volba. Karimatka je dost široká ,takže při otočení člověk hnen není na zemi a má protizkluzový povrch takže spacák neklouže. Nevýhoda samozřejmě větší rozměry. My ale jezdíme jen ve dvou a karimatky by tak či tak byli na topu . Za mně můžu doporuči. Není nad to se po dluhé únavné cestě dobře vyspat.
http://www.outdoo...cts_id=242
Upravil Marselus dne 03-08-2012 18:54
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
Meli
#30 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 03-08-2012 22:01
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Začínal jsem na pěnový karimatce ale pořádně se nevyspal dokud jsme nepřešel na samonafukovačku. Nejdřív jsem pořídil Yate - tvar mumie - teď když jsem jednu ostrým předmětem odrovnal tak sem ženě pořizoval novou - zase Yate - tentokrát obdélník, už má zesílenou spodní stranu a hlavně protiskluzovou horni stranu, takže na tom ve spacáku nejseš jak na sáňkách..

Za 1200,- myslím luxus - a hlavně se dá přeložit takže sbalený to je fakt malý... http://www.affekt...-1106.html
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Hetfild
#31 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 03-08-2012 23:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 51
Založený: 05.02.11

Ja mam 5cm a jsem max spokojenej,taky se da pri zbaleni prelozit na pulku. Ale zacali delat uz neco skvostnyho,tomu se rika uz snad madracka....http://www.huskyc...d2618.html Shock Kdo ma problem s zady ,tak to oceni....thumbs up
Kawasaki KLE 500
Kde je vule,je i cesta.Kde je cesta, je i cil.Wink
 
Vlada-adv
#32 Vytisknout diskuzi
Samonafukovací karimatka
Přidané 04-08-2012 09:20
Člen

Příspěvek: 113
Založený: 15.02.11

Nazdar Stenly a Pardále Smile

Samofuky jsem vzdal dávno, jezdím s klasickou třídílnou nafukovací matrací. Zabere nejmíň místa, ryhle se skládá a těch pár fuků ještě udýchám. Hlavně se dá fouknout jinak pod hlavu jinak pod záda a pod nohy spím na tím jak batole.Grin

A hlavně když to někde prodřu v kufru nebo píchnu o šutr tak to jde zalepit obyč flekem na duši. Vyhazuji měním
a) když už vypadá jak po neštovicích
Cool když popraská guma kolem špuntů (cca po 3 letech)

Cena: 500-800 jak kdy a jak kde.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 42

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.07 sekund 360,053,251 návštěv