24.4. 2024 15:32
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Říjen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Odchod ze stránek / zrušení registrace
prezi
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-03-2012 21:38
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4026
Založený: 20.04.10

...po téměř dvou letech fungování stránek Cenduro poprvé řeším novou situaci ...objevili se žádosti o zrušení registrace na webu

První žádosti jsem vyhověl okamžitě (bylo to jednoduché, protože žádající neměl žádné příspěvky v diskusi). Druhá žádost přišla před malou chvílí (tam je to složitější, protože člen má cca 80 příspěvků).

Je možné, že se objeví žádosti další ...samozřejmě všem, kdo se rozhodnou registraci na stránkách zrušit, bude vyhověno.

Jak píšu výše, je to situace nová, takže se musím poradit s technickou podporou webu, jak bude nejlépe postupovat. Zítra sem napíšu více.
-------------

(Editováno 4.3.2012)

Začnu radou, kterou se můžete či nemusíte řídit:
"Pokud nastane situace, že člověk dospěje k rozhodnutí odejít ze stránek, je to zpravidla otázka emocí. Zkuste to "rozdýchat", ovládnout se a dát tomu nějaký čas. S odstupem několika dnů se na celou situaci třeba budete dívat jinak."

Pokud ale jste rozhodnuti pevně (nesedí vám pravidla stránek, něco či někdo vám vadí, ...) z webu je možné odejít několika způsoby:


varianta 1: uživatel, pokud nechce být na webu, tak zkrátka přestane na stránky chodit a tím to končí

varianta 2: můžete si svou registraci zrušit sami - přejmenujete svůj účet, smažete či změníte avatar a vložíte nefunkční e-mailovou adresu

varianta 3: požádáte o zrušení registrace administrátora - ten pak postupuje, s ohledem na vaší dosavadní aktivitu na stránkách, dvěma možnými způsoby:

A/ pokud byla žádost o smazání profilu současně prvním příspěvkem v diskusním fóru, lze účet smazat úplně, protože jeho smazáním nedojde k narušení konzistence diskusí. Admin smaže kompletní registraci.

B/ pokud máte na stránkách více příspěvků, bude změněna personifikace účtu - váš účet bude neutrálně přejmenován (např. na xx1), smaže se avatar a vloží nefunkční e-mailová adresa. Diskuse zůstane zachována.


Budete-li chtít s něčím pomoci, kontaktujte mne na adrese , nebo telefonicky na čísle 608 113 666
Upravil prezi dne 04-03-2012 22:37
 
www.CENDURO.cz
petr_t
#2 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 03-03-2012 22:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

S nama v žádném případě nepočítejWink
s větrem ve vlasechmusic
 
ivan66
#3 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 00:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Jak se to říká? Oddělit zrno od plevhmm
 
bystricke
#4 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 01:50
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

tak si mě tam taky odfajfkuj,můžeš mě vymazat z těchto stránek i mou reklamu pokud tady někde je,tu ti uhradím ke dni smazání dle počtu dní,nemá pro mě cenu tu inzerovat,když tady máš plno jiných výrobců a stejný počet aktivních členů,kteří mě stejně znají.dík
 
www.begr.cz
motoblb
#5 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 07:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Prezi a co tu jako chceš řešit?Není to pionýr,kdes měsíc nepřišel a rodičům to bylo na třídních schůzkách vyčtenoGrinKaždý se tu snad registroval dobrovolně a je taky na každém kdy se bude chtít odregistrovat.Je to tvůj web který sis zřídil a né každému sedí jeho pravidla a přiznám se,že i já mezi ně patřím a v mnoha věcech musím souhlasit v tom co bylo napsáno na bmw foru.
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Waltr
#6 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 08:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 752
Založený: 14.05.10

Já taky míním zůstat, loď nejprve opustí k.... Grin to byl žert.
Bystřo, na tebe by Prezi potřeboval zvlášť člověka k mazání a registrování.
Mám výhrady, a řeším je konstruktivně. Zvláště když jde o něco co mám rád.
Co jsem to jenom chtěl....?
 
tobig
#7 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 10:29
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

No ty woe... Shock to jsou věci, nestačím se divit..... Shock

Kamarádí, známi, přátele a nepřátelé se asi navzájem předávkovali něčím kvalitním. yummy

Bystřa se zase demonstrativně ruší... Grin

... a členové GS fóra vytáhli do zbraně.... hilarious

Inu, prachy a entrée komerce dělaj své... argue
 
Tarabys
#8 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 10:49
Člen

Příspěvek: 385
Založený: 29.05.10

tobig napsal:
Inu, prachy a entrée komerce dělaj své... argue

Dělají, ale myslíš, že je to "chyba" diskutujících členů? Wink
----------------------------------
"to je ON, mého srdce Strom..."
Můj web? Tady > www.tarabys.blogs...
 
xx4
#9 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 10:50
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Přilétli skřivani,sníh odtál a Bystřické ruší registraci.To jsou prostě jarní konstanty.GrinGrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
ivan66
#10 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 11:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Lidem uniká svoboda myšlení, lidé by měli žít izolovaně od rušivého prostředí, což obnáší život samotný, mě osobně jde hlavně o zaměření a smysl tohoto webu.
Především jde o jííííííííííííííízdu na svém oři do míst nepoznaných a
cestování především, vše ostatní je méně důležité.
Život je příliš krátký na to aby jsme řešili voloviny. (vůl není sprosté slovo Wink).
 
refi
#11 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 11:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

nejsem z těch, co ruší registrace. pokud se mi někde nelíbí, jen tam prostě přestanu chodit.
můj příspěvek na bmw gs byl napsán po spojení nitek, které už delší dobu v mé hlavě hledaly návaznost. nebudu svůj postoj obhajovat ani vysvětlovat, vykrystalizoval do této podoby díky komunikacím s prezim za celou dobu existence cendura a ještě těsně před. myslím, že jsem pro život cendura fungovala nad rámec běžného uživatele, bavilo mě to, myšlence spojení cestovatelů v jedné stopě jsem věřila a věřím dodnes, lidi odsud mám opravdu ráda. mám ale vnitřně pocit podvedení, že ten pravdoláskařský přístup nebyl v prvé linii k lidem, ale k penězům. a proto pocitu skryté manipulace s uživateli kvůli zdejší placené jsem se nezbavila od samého začátku. podrobnosti zůstávají mezi mnou a prezim, bylo již hodně řečeno za poslední dva roky i v mé komunikaci mezi ním a mnou na skajpu a jinde.
není to tedy výsledek zimního období, tento názor a pocity bych měla, i kdyby se to otevřelo v červenci. jen bych možná byla zrovna někde mimo net. vlastním a vedu také diskuzní fórum, dá se říct, že velmi úspěšně. na začátku nestála vidina obživy, jen nutnost zaplnit prostor na internetu něčím, co chybí a co mi pomůže v mé práci. díky tomu nemusím řešit starosti s uživateli ani s inzerenty. spokojenost na obou stranách, několikrát deklarovaná. nepíšu to tady ale proto, že si chci plácat na rameno. jen proto, že srovnávám a vím, o čem mluvím.
a teď nechám vyhnít všechno, co mi nalezlo za poslední dny do hlavy a budu se těšit, až se zase potkáme.
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
qwert
#12 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 12:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

ivan66 napsal:
Lidem uniká svoboda myšlení, lidé by měli žít izolovaně od rušivého prostředí, což obnáší život samotný, mě osobně jde hlavně o zaměření a smysl tohoto webu.
Především jde o jííííííííííííííízdu na svém oři do míst nepoznaných a
cestování především, vše ostatní je méně důležité.
Život je příliš krátký na to aby jsme řešili voloviny. (vůl není sprosté slovo Wink).


Musím s tebou nesouhlasit,i jízdy do míst už poznaných jsou fajn..Smile

Jinak všechno zlé bývá k něčemu dobré a taky spousta špatností zmizí roztátím sněhu..Wink
 
xx1
#13 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 15:07
Člen

Příspěvek: 41
Založený: 06.07.10

Jestli to je mozne,tak me zrus.Pokud by smazani mych prispevku nejak poskodilo nejake diskuze,nebo by ony kvuli tomu nedavali smysl,tak tam ty prispevky klidne nech.helpless
Kdyz jsi mi kdysi na Santove rekl o vzniku tohoto webu,tak jsem si rekl,ze jsi dalsi nadsenec,kterej motorkam chce nezistne venovat volnej cas a energii.Tak jsem se prihlasil.Od zacatku mi bylo trochu divne,ze zacinajici web uz ma dost inzerentu,pak zacalo mazani prispevku,prilisna komerce,napis cenduro snad i na trekach atd.Tak jsem sem uz moc nechodil a byl spokojen na bmwgs.
Pak se ukazalo,ze krome vedeni Cendura jsi se nejak dostal k vlivu na chod bmwgs a nenapadne se na puvodne nekomercnim a pozdeji primerene ziskovem webu,zacal projevovat tvuj manazersky styl rizeni.Predevsim inzerce.A sam asi vidis,ze to mnoha lidem vadi a ne malo.
Na Cenduru ti preji hodne stesti a verim,ze se tyto 2 weby jak personalne,tak stylem rizeni opet zcela oddeli.A my motorkari si budeme kazdy moct vybrat,co mu vice vyhovuje.thumbs up
Za kladne vyhoveni me zadosti predem diky!
 
Barney
#14 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 16:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1102
Založený: 02.05.10

K reklamám:
Na jednu stranu chápu co lidem vadí, na stranu druhou... Provoz webu není zadarmo a taky občas máme soutěže, což je fajn.

Z reklam které mi nejvíc vadí a chci aby zmizly co nejdřív, jsou ty od Seznamu. Za prvé to nabízí samé kraviny a za druhé z toho jde nejvíc vidět, jak na tomto webu chceš "vydělat".

Zbytek reklam mi nevadí, pokud jsou k tématu webu. Některé znám (Touratech), u jiných jsem zase rád, že jsem poznal (Rockway).

Jinak jsem na Cenduru spokojen a rád tady chodím. Není tu bordel jako třeba na M.cz, fajn lidi, poradí, přátelská atmosféra... thumbs up
Upravil Barney dne 04-03-2012 22:11
„Jedeme zkratkou pánové. Je to sice dál, ale zato horší cesta...“
DR 350 S
 
xxxdevil
#15 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 17:54
Člen

Příspěvek: 43
Založený: 17.09.10

Taky jsem uvazoval o zruseni, ale myslim bych si nijak nepomohl a je to spis jen gesto, kdyz nebudu chtit, tak sem nebudu chodit. Ono jsi se mozna tak do toho zazral, ze jsi ani sam nepoznal, ze jsi uz prekrocil nejake "mantinely" a neco uz bylo proste moc, lidi toho zacali mit dost a uz se to veze. Tak nejak doufam, ze to jeste chytnes za spravnej konec a budes se pohybovat v rozumnych mezich a nebude kazdej dobrej skutek po zasluze potrestan,tim,ze se ti za to bude muset platit.
Verim, ze se to casem uklidni a ty si ledacos uvedomis a bude zas vsechno v poradku. Ono tech nastvanejch lidi je hodne a pokud se nic nezmeni,tak nevim jak to dopadne, treba vznikne zas novy web atd. a to by bylo myslim zbytecny.
 
zomas TM
#16 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 19:48
Člen

Příspěvek: 3
Založený: 03.10.10

vo co tady gou? už je venku kráááásněěě tak se tady na to všichni vyse.te a jdete jezdit, hen héééééééééééééééééééééééééééééééén.music
 
Endy
#17 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 20:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 93
Založený: 12.03.11

zomas TM napsal:
vo co tady gou? už je venku kráááásněěě tak se tady na to všichni vyse.te a jdete jezdit, hen héééééééééééééééééééééééééééééééén.music

K tomu bych se vcelku přikláněl.
Evidentně neznám pozadí výše uvedených nesrovnalostí a rozhodně nechci nikoho soudit, ale preziho bych se rád zastal. Mám zkušenosti se správou webu a vím kolik to stojí času, aby stránky k něčemu vypadaly. Proto mi nepřipadne nic zvláštního na tom, když provozovatel webu kromě dobrého pocitu dostane taky nějakou kačku. Co se týče reklam, ty mi vadí uprostřed filmu, tady je většinou moc nevnímám a nijak mě neruší. Doteď jsem vůbec netušil, že tu nějaké "nemotorkové" reklamy vůbec jsou.
 
Marselus
#18 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 20:28
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

Sledoval jsem nějakou dobu tu dizkuzi na gs foru a naprosto chápu, že se lidi naštvali,ale jestli jsem dobře četl tak prezi od začátku psal že má Milošovou podporu - čímž by eventuelní kritika měla směřovat na oba. Můj názor je ,že pokud měli někteří členove více informací než jiní tak si o tom neměli jen šuškat a měli začít veřejně řešit tento problém mnohem dříve a nečekat na to až přeteče pomyslný pohár trpělivosti - (zetor). Naprosto souhlasím s tím .že když chce někdo pomoct a téměř nic z toho nemá tak platit za reklamu je nesmysl - ale kdo to bude pořád hlídat? Nikdo ale nenavrhl nějaké řešení, které by bylo pro všechny strany vyhovující. Někteří z gs fora jsou velmi zkušení a jejich rady jsou na cenduru užitečné a je proto škoda ,že reagují tím že se odhlásí. Tím přijdou další kteří nemají ve znaku modrobílou vrtuli o zjímavé informace. Někdo tam psal ,že je to prospěšné pro všecky a některé rady některých členů skrze web jiným ušetří spoustu peněz. Proč se tedy třeba nezaplatí nějaký min. poplatek za čleství třeba 50č/rok to nikoho nezabije a ve finále to mnohonásobně pokryje náklady na web popř.čas tomu věnovaný. Např. na gs foru je nějakých 3000 lidí což by bylo nějakých 150tis a nemusí už řešit další sosání peněz z lidí kteří tam chcou soukromě něco nabídnout. Pak je otázka dalšího placení za reklamu a ta by třeba už pak nemusela být tak vysoká jak si někteří stěžovali.Možná by na to asi lidi nepřistoupili nebo by vznikali jiné problémy. Co mě ale překvapilo byly reakce některých členů cendůra na gs foru. I když třeba měli pravdu,tak mohli prezimu dát najevo mnohem dříve co si myslí a ne tady vystupovat jako velcí kamarádi a tam se svézt s ostatními a takhle mu naložit. Je mi z toho divně. hmm
Upravil Marselus dne 04-03-2012 20:51
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
prezi
#19 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 22:34
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4026
Založený: 20.04.10

...ahoj, omlouvám se, že nekomunikuji tolik, jak byste si někteří přáli ...je toho na mne trochu moc - toho, co se rozpoutalo na BMWGS a co se částečně přenáší na Cenduro.

Snažím se na to vše dívat s odstupem, což není jednoduché. Moc mi pomohlo cca 350 kilometrům cestou necestou, najetých na motorce o víkendu - balzám na duši Smile

K situaci na BMWGS se na diskusním fóru BMWGS musí vyjádřit provozovatel webu Miloš.

K tomu, co se týká mne osobně a stránek Cenduro se vyjádřím já, ale později. Nejdříve musím "rozdýchat" pár úderů přicházejících z nečekaných stran.
 
www.CENDURO.cz
prezi
#20 Vytisknout diskuzi
Odchod ze stránek / zrušení registrace
Přidané 04-03-2012 22:35
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4026
Založený: 20.04.10

...nyní je nutné vyjít vstříc žádostem o opuštění stránek, tak jak jsem slíbil

...bohužel, nemám úplnou informaci od technické podpory a tak doufám, že možnosti jak odejít z webu popíšu správně ...více viz. editovaný první příspěvek vlákna
 
www.CENDURO.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 33

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.19 sekund 359,743,370 návštěv