3.5. 2024 21:19
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Albánie-povídání
PetrAT
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 12-06-2012 18:52
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Kysin, a ten běžný trajekt nejezdí proč?
 
kysin
#22 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 12-06-2012 18:55
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

asi jezdí , někdy, ale tohle je větší bžunda, a je to dělaný na šířku válců BMW
Upravil kysin dne 12-06-2012 18:58
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
Pardal
#23 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 07:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1138
Založený: 04.06.10

Ten normální trajekt jezdi nejak brzy po ranu... jak tam udelali silnici tak uz se nevyuziva tolik. Za 3 tydny vyražíme, začinam se opět těšit.
cestovaní na moto - to je vášeň
 
www.rockway.eu
PetrAT
#24 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 07:23
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

The Ferry departs everyday from Fierza usually at 07:00 in the morning and arrives in Komani at 09:00. At 10:00 it departs from Komani and arrives in Fierza at noon (12:00). The ferry may depart or arrive half an hour earlier than suggested as the above schedule is not fixed

http://en.wikiped...y#Schedule
 
kysin
#25 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 08:13
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

ten autobus je stavěnej přesně na šířku válců BMW, akorát se nenechejte odrbat bude po vás chtít šílenou cifru za převoz, mi jsme mu nechali 2500 leke za osobu, horší je to pak s vykládáním motorek protože na konci není v přístavu žádný molo (zatím, něco tam staví), pokud bude po vás chtít ten autobusák někam svézt na motorce domů tak ho v žádném případě za sebe neberte, je to magor neumí klopit v zatáčce vyrovnává, kecá do řízení, chtěl nás oba zabít Smile byl jsem rád že jsem se ho po několika kilometrech zbavil když jsem vytroubil místní trambus abych jim ho tam přeložil, jsem blbej měl jsem mu za tu taxikařinu říct aspoň o 500leka Smile a to ještě brblal při průjezdech kalužinama že bude mít zajebaný lakýrky a sako
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
hombre006
#26 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 09:25
Člen

Příspěvek: 29
Založený: 21.04.11

kysin napsal:
ten autobus je stavěnej přesně na šířku válců BMW, akorát se nenechejte odrbat bude po vás chtít šílenou cifru za převoz, mi jsme mu nechali 2500 leke za osobu, horší je to pak s vykládáním motorek protože na konci není v přístavu žádný molo (zatím, něco tam staví), pokud bude po vás chtít ten autobusák někam svézt na motorce domů tak ho v žádném případě za sebe neberte, je to magor neumí klopit v zatáčce vyrovnává, kecá do řízení, chtěl nás oba zabít Smile byl jsem rád že jsem se ho po několika kilometrech zbavil když jsem vytroubil místní trambus abych jim ho tam přeložil, jsem blbej měl jsem mu za tu taxikařinu říct aspoň o 500leka Smile a to ještě brblal při průjezdech kalužinama že bude mít zajebaný lakýrky a sako


Tak molo k 7.5.12 vypadá nějak takto Shock. My jsme motky převáželi a vykládali nějak takto Smile
hombre006 přiložený následující obrázek:


[123.61Kb]
Upravil hombre006 dne 13-06-2012 09:26
 
hombre006
#27 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 09:26
Člen

Příspěvek: 29
Založený: 21.04.11

hombre006 napsal:
kysin napsal:
ten autobus je stavěnej přesně na šířku válců BMW, akorát se nenechejte odrbat bude po vás chtít šílenou cifru za převoz, mi jsme mu nechali 2500 leke za osobu, horší je to pak s vykládáním motorek protože na konci není v přístavu žádný molo (zatím, něco tam staví), pokud bude po vás chtít ten autobusák někam svézt na motorce domů tak ho v žádném případě za sebe neberte, je to magor neumí klopit v zatáčce vyrovnává, kecá do řízení, chtěl nás oba zabít Smile byl jsem rád že jsem se ho po několika kilometrech zbavil když jsem vytroubil místní trambus abych jim ho tam přeložil, jsem blbej měl jsem mu za tu taxikařinu říct aspoň o 500leka Smile a to ještě brblal při průjezdech kalužinama že bude mít zajebaný lakýrky a sako


Tak molo k 7.5.12 vypadá nějak takto Shock. My jsme motky převáželi a vykládali nějak takto Smile

hombre006 přiložený následující obrázek:


[142.59Kb]
 
kysin
#28 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 09:33
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

Grin no ty vole thumbs up vykládání mám taky natočený (raději , pro pojišťovnu) nemohl tam s náma nějak najet
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
hombre006
#29 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 09:53
Člen

Příspěvek: 29
Založený: 21.04.11

Ona prča taky byla v tom. že se ten autobus mrskal na tý vodě a ten pilot to doháněl zpátečkou, jedničkou a volantem. Jináč ta deska sedí tak 10cm na každý straně ... my se kolkrát už viděli ve vodě, ale pilot byl thumbs up
 
bzukTA
#30 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 10:33
Člen

Příspěvek: 70
Založený: 22.05.10

hombre006 napsal:
hombre006 napsal:
kysin napsal:
ten autobus je stavěnej přesně na šířku válců BMW, akorát se nenechejte odrbat bude po vás chtít šílenou cifru za převoz, mi jsme mu nechali 2500 leke za osobu, horší je to pak s vykládáním motorek protože na konci není v přístavu žádný molo (zatím, něco tam staví), pokud bude po vás chtít ten autobusák někam svézt na motorce domů tak ho v žádném případě za sebe neberte, je to magor neumí klopit v zatáčce vyrovnává, kecá do řízení, chtěl nás oba zabít Smile byl jsem rád že jsem se ho po několika kilometrech zbavil když jsem vytroubil místní trambus abych jim ho tam přeložil, jsem blbej měl jsem mu za tu taxikařinu říct aspoň o 500leka Smile a to ještě brblal při průjezdech kalužinama že bude mít zajebaný lakýrky a sako


Tak molo k 7.5.12 vypadá nějak takto Shock. My jsme motky převáželi a vykládali nějak takto Smile




A proč jste se drbali s tím malým člunem,když vedle stojí trajekt?Jen pro tu srandu? Smilepray
 
hombre006
#31 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 11:09
Člen

Příspěvek: 29
Založený: 21.04.11

bzukTA napsal:
hombre006 napsal:
hombre006 napsal:
kysin napsal:
ten autobus je stavěnej přesně na šířku válců BMW, akorát se nenechejte odrbat bude po vás chtít šílenou cifru za převoz, mi jsme mu nechali 2500 leke za osobu, horší je to pak s vykládáním motorek protože na konci není v přístavu žádný molo (zatím, něco tam staví), pokud bude po vás chtít ten autobusák někam svézt na motorce domů tak ho v žádném případě za sebe neberte, je to magor neumí klopit v zatáčce vyrovnává, kecá do řízení, chtěl nás oba zabít Smile byl jsem rád že jsem se ho po několika kilometrech zbavil když jsem vytroubil místní trambus abych jim ho tam přeložil, jsem blbej měl jsem mu za tu taxikařinu říct aspoň o 500leka Smile a to ještě brblal při průjezdech kalužinama že bude mít zajebaný lakýrky a sako


Tak molo k 7.5.12 vypadá nějak takto Shock. My jsme motky převáželi a vykládali nějak takto Smile




A proč jste se drbali s tím malým člunem,když vedle stojí trajekt?Jen pro tu srandu? Smilepray


Ten velkej člun jezdil až od 15.5.2012 Shock, my tam byli již 7.5.2012. Byli jsme vůbec rádi, že nás nabral na ten autobus, ale prachy mají mocné kouzlo Wink
Upravil hombre006 dne 13-06-2012 11:10
 
kysin
#32 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 12:48
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

no a prča to opravdu je, mi jsme tam byli v posledním týdnu v květnu, a to se ještě nedal projet Durmitor kvůli sněhu, pár závějí jsme se snažili protlačit ale pak jsme zjistili že je to hodně daleko dozadu plné sněhových jazyků přes cestu, takže jsme protláčely motorky zase spátky, no a pár dní potom tama kamarád už projel v pohodě
Upravil kysin dne 13-06-2012 13:28
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
hombre006
#33 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 13:35
Člen

Příspěvek: 29
Založený: 21.04.11

kysin napsal:
no a prča to opravdu je, mi jsme tam byli v posledním týdnu v květnu, a to se ještě nedal projet Durmitor kvůli sněhu, pár závějí jsme se snažili protlačit ale pak jsme zjistili že je to hodně daleko dozadu plné sněhových jazyků přes cestu, takže jsme protláčely motorky zase spátky, no a pár dní potom tama kamarád už projel v pohodě


jak píšeš, na severu sníh a dole ... music
hombre006 přiložený následující obrázek:


[95.12Kb]
 
hombre006
#34 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 13:35
Člen

Příspěvek: 29
Založený: 21.04.11

hombre006 napsal:
kysin napsal:
no a prča to opravdu je, mi jsme tam byli v posledním týdnu v květnu, a to se ještě nedal projet Durmitor kvůli sněhu, pár závějí jsme se snažili protlačit ale pak jsme zjistili že je to hodně daleko dozadu plné sněhových jazyků přes cestu, takže jsme protláčely motorky zase spátky, no a pár dní potom tama kamarád už projel v pohodě


jak píšeš, na severu sníh a dole ... music

hombre006 přiložený následující obrázek:


[103.71Kb]
 
kysin
#35 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 15:18
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

takhle se v květnu projíždí Durmitorem, místní domorod nám říkal že tam několik dnů před náma vytahoval krávou čecha s motorkou, že se zatím nikdo nepochlubil [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8HnKx7_RPNE&feature=plcp[/youtube]
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
PetrAT
#36 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 13-06-2012 16:05
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

na sníh se vyserte, hlavně , že jste měli azůůůůůůro Grin
 
PetrAT
#37 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 18-06-2012 00:08
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Černá Hora - měl někdo problém se Zelenou kartou ?

Nějaké info jsem našel tady: http://www.ckp.cz.../index.php
A tady výcuc k MNE:
Černá Hora

S účinností od 01.02.2012 se Národní Kancelář Černé Hory (mezinárodní poznávací značka MNE) stává novým členem Rady Kanceláří. Účinnost „Prozatímní dohody“ mezi Národní Kanceláří Srbska a příslušnými subjekty Černé Hory, podle níž Národní Kancelář Srbska zajišťovala vydávání zelených karet pro vozidla registrovaná v Černé Hoře, je ukončena k 31.01.2012.

V této souvislosti dochází k aktualizaci vzoru zelených karet a je stanoveno 2-leté přechodné období od data účinnosti této změny (tj. do 31.01.2014 včetně) pro nahrazení původně vydaných zelených karet. Zelené karty vydané v původním formátu (tj. s nepřeškrtnutým označením „SRB“, bez uvedené mezinárodní poznávací značky Černé Hory „MNE“) před a v rámci běhu tohoto přechodného období, budou příslušné úřady Černé Hory akceptovat (resp. bude umožněn vjezd vozidlům s takovou zelenou kartou na území Černé Hory). Pokud i přesto, že jste předložili platnou zelenou kartu s nepřeškrtnutým označením "SRB“ (viz výše) budete donuceni zaplatit za vstup na území Černé Hory tzv. hraniční pojištění, můžete se následně obrátit na Českou kancelář pojistitelů, která poté požádá národní Kancelář Srbska o vrácení takto zaplaceného hraničního pojištění. Žádost o vrácení platby za hraniční pojištění je však možné podat pouze bude-li řádně doloženo, že klient zdejší pojišťovny měl platnou zelenou kartu, komu (na jakém hraničním přechodu) a v jaké výši a za jaké vozidlo platil hraniční pojištění.
Upravil PetrAT dne 18-06-2012 00:08
 
kysin
#38 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 18-06-2012 06:45
Člen

Příspěvek: 432
Založený: 22.01.11

po nás chtěli na celnici jen pas a zelenou kartu možná jsem někde ukazoval i techničák, jen v makedonii si kontroloval jestli podle toho sedí poznávací značka, zajímavé je že jsme nikde nesundávali helmy a já mám dokonce zatmavené motokrosové brýle takže klidně na cizí pas s cizí motorkou mohl vyjet kdokoliv
 
http://kysin.rajce.idnes.cz/
hombre006
#39 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 18-06-2012 07:30
Člen

Příspěvek: 29
Založený: 21.04.11

Po nás chtěli pas, techničák a zelenou kartu. Jinak na všech hranicích po trase ČR - Alboška - ČR bez problémů. Akorát na zpáteční cestě prudili madaři a chtěli vidět obsah kámošovo kufrů, Jinak pohoda music
 
danielprochazka
#40 Vytisknout diskuzi
Albánie-povídání
Přidané 18-06-2012 08:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 95
Založený: 09.06.10

Peacemaker napsal:
Pekne, tedka jsem docetl.thumbs up VStrom se vratil na misto cinu a tentokrat dostal poradne do tela.flower Ten zdemolovanej kufr byl ten zdravej (levej) nebo ten opravovanej? Tipnu si ten neopravovanej... Saaakrys, zase me to laka, ale tento rok to asi nevyjde.Angry


Ahoj, tak nejak premyslim, nepotkali jsme se u takove hospudky pred prehradou??
BMW 1150 GSA mel jsem problem se zadnim tlumicem. Holka + brichatej kluk Smile)
(zrovna jsem snad lepil samolepku na sklo? )
danielprochazka přiložený následující obrázek:


[48.37Kb]
Upravil danielprochazka dne 18-06-2012 08:33
SmileNic není nemožnéWink
 
www.pragmoto.cz
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 47

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.13 sekund 361,512,876 návštěv