6.5. 2024 02:58
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Pro některé sezona už začala
Flash
#81 Vytisknout diskuzi
Přidané 27-04-2012 10:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

Sema napsal:
Flash napsal:
to ještě nic moc, moje motorka má 17 let, km asi stejný akorát s tím rozdílem že jezdila i off a pořád mám hadice původní Grin Grin
Ehm, ty hadice, co se mají každé čtyři roky měnit máš původní??hilarious


no jo.. vím že se není čím chlubit Wink

ne možná kecám... nevím co s tím dělal majitel předemnou... to nikdy nidko neví...

přemýšlím o opancéřovaných. prej je to hodně znát
Upravil Flash dne 27-04-2012 10:32
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
xx4
#82 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 27-04-2012 11:13
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
pavelgs napsal:
smazak73 napsal:
Jestli dobře počítám tak 2krát bavorsko v kopruthumbs up plus nějaký vysypaný kardany na BMW GS to je bilancesecret


Legendy vs realita.
....a ty tzv. poruchové stroje jezdí a jezdí a jezdí........Grinsecret No není tohle k posrání Grin


Pavle já myslím že už tu všichni vědí že Vaše motorky jsou nejméně poruchové, už to tu nemusíš pořád omýlat.

Představ si že tomu mojemu zgarbu praskla brzdová hadice. Je to neuvěřitelná plečka. Vydržela jen 13let a 110 000km.
Tak nějak nevím, asi ji kvůli nespolehlivosti prodám.


Sakra.Že bych těch smajlíků dal málo?

A pro pořádek.Mám 70 000 km, povětšinou v terénu,takže krát minimálně tři a furt se mi to ne a ne rozsypat Grin jak to popisujou pověsti,zvěsti a odborné komentáře modrobílých. Přeber si to jak je libo.
...a pro pořádek podruhé.Já to neomÝlám.Jen vracím míček na modrobílé hřiště.GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin (snad budou smajlíky stačit)
Upravil xx4 dne 27-04-2012 11:23
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Flash
#83 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 27-04-2012 11:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

pavelgs napsal:
jencekgs napsal:
pavelgs napsal:
smazak73 napsal:
Jestli dobře počítám tak 2krát bavorsko v kopruthumbs up plus nějaký vysypaný kardany na BMW GS to je bilancesecret


Legendy vs realita.
....a ty tzv. poruchové stroje jezdí a jezdí a jezdí........Grinsecret No není tohle k posrání Grin


Pavle já myslím že už tu všichni vědí že Vaše motorky jsou nejméně poruchové, už to tu nemusíš pořád omýlat.

Představ si že tomu mojemu zgarbu praskla brzdová hadice. Je to neuvěřitelná plečka. Vydržela jen 13let a 110 000km.
Tak nějak nevím, asi ji kvůli nespolehlivosti prodám.


Sakra.Že bych těch smajlíků dal málo?

A pro pořádek.Mám 70 000 km, povětšinou v terénu,takže krát minimálně tři a furt se mi to ne a ne rozsypat Grin jak to popisujou pověsti,zvěsti a odborné komentáře modrobílých. Přeber si to jak je libo.
...a pro pořádek podruhé.Já to neomÝlám.Jen vracím míček na modrobílé hřiště.GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin (snad budou smajlíky stačit)


kluku Ty se mi líbíš thumbs up musíme se někdy sejít.. budu rád Smile
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
jencekgs
#84 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 27-04-2012 12:02
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Já jen, že zrovna v tomto vlákně mi to příjde nekolegiální.
Kluci určitě nejsou Happy z posraných motorek a takové debata jim určitě náladu nezvedne, zvlášť když je venku takové počasí. Je pravda že toho bylo řečeno v zimě dost na obě strany a asi to bude každou zimuWink

Třeba Tomiho je mi líto hodně. Viděl bych to, že šáhl po podobném kousku jako jsi měl tyShock .
Bohužel vylítané plečky bez základního servisu jsou bez rozdílu značky.

Tak doufám že to tak stačí, já si samo těch smailíků všimlCool jen jsem to napsal emotivně, protože jsem byl u toho když Tomi měl v očích výraz zklamání a trochu beznadějeSad

Myslím že tu nikdo nikomu poruchy nepřeje.

A znovu mi nedá než před Vašema motorkama smeknout klobouk co už všechno zvládly a doufám dlouho ještě zvládat budouthumbs up

Už aby byl konec šichtyWait






S Rablenkou cestou necestou
 
xx4
#85 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 27-04-2012 12:48
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
Já jen, že zrovna v tomto vlákně mi to příjde nekolegiální.
Kluci určitě nejsou Happy z posraných motorek a takové debata jim určitě náladu nezvedne, zvlášť když je venku takové počasí. Je pravda že toho bylo řečeno v zimě dost na obě strany a asi to bude každou zimuWink

Třeba Tomiho je mi líto hodně. Viděl bych to, že šáhl po podobném kousku jako jsi měl tyShock .
Bohužel vylítané plečky bez základního servisu jsou bez rozdílu značky.

Tak doufám že to tak stačí, já si samo těch smailíků všimlCool jen jsem to napsal emotivně, protože jsem byl u toho když Tomi měl v očích výraz zklamání a trochu beznadějeSad

Myslím že tu nikdo nikomu poruchy nepřeje.

A znovu mi nedá než před Vašema motorkama smeknout klobouk co už všechno zvládly a doufám dlouho ještě zvládat budouthumbs up

Už aby byl konec šichtyWait







Ale no tááák.Kluků je mi samozřejmě líto a konkrétně Magosovi jsem se snažil pomoci i radou i když jsem se třeba netrefil.
A už vůbec to nebylo myšleno jako výsměch.Nejsem hovado.Tyhle závady jen dokazují,že kolují hromady legend a pověr o všech možných značkách.Ať už jsou to pověry o spolehlivosti,nebo poruchovosti.

Takže je mi opravdu líto,že se klukům něco podělalo,ale někdy bývá srážka s realitou ku prospěchu věci.Jakkoliv to občas bolí (o tom prosím něco vím blushing )
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx4
#86 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 27-04-2012 12:49
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Flash napsal:

kluku Ty se mi líbíš thumbs up musíme se někdy sejít.. budu rád Smile


Ehmm.Tohle pozvání vypadá fakt divně.GrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
magoss
#87 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 27-04-2012 13:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

můj názor na rozbitou motorku je takovej....postuem jak jsem se dozvídal co všechno mám s motorkou omývali mě..ale nebejt kolegů v pácí a fajn kamarádek a Našich co mi půjčili už nejezdím... ale jinak i v tom srabu v jakém jsem smotorkou byl a tím rozhodováním nějaké to ftípkování opravdu pomůže....teď se tomu více méně směju a ftipkuju ale v duchu se modlím aby mě to už znova nepotkalo
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
xx4
#88 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 27-04-2012 15:15
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

magoss napsal:
můj názor na rozbitou motorku je takovej....postuem jak jsem se dozvídal co všechno mám s motorkou omývali mě..ale nebejt kolegů v pácí a fajn kamarádek a Našich co mi půjčili už nejezdím... ale jinak i v tom srabu v jakém jsem smotorkou byl a tím rozhodováním nějaké to ftípkování opravdu pomůže....teď se tomu více méně směju a ftipkuju ale v duchu se modlím aby mě to už znova nepotkalo


Znám to.Nasranost doplněná kapkou cynického humoru.Dobrá medicínathumbs up

Co se ti vlasně vysypalo,že oprava stála takovou raketu?Ptám se čistě ze zvědavosti.flower
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
magoss
#89 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 27-04-2012 18:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

teďkon to bylo jen nějaké relátko naštestí za 500 kč
předtím to byla náročnější,kde začít... asi rozpůlení motoru kuli prasklé vodící liště rozvodového řetízku na levé straně a tudíž-nové rozvody + lišty napínáky,pístní kroužky,simerinky,těsnění pod hlavy,těsnění motoru,spojková lamela,nějaké osička do spojky,komplet lanovody,oprava řídící jednotky ABS,nějaké relátka k ABS,pak nějaké ložiska,jehlové ložiska,zadní destičky pak ještě něco určitě ale jak je toho teď nějak moc ztrácím se v tom..pak práce ta byla taky drahá.když to vemu suma sumárum..sundal se předek ten jedinej zůstal pohrmadě a špajska jinak všecko rozděláno do posledního šroubku..mám slíbené fotky z celé operace že až bude mít čas tak mi je dá
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
xx4
#90 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 27-04-2012 20:46
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

magoss napsal:
teďkon to bylo jen nějaké relátko naštestí za 500 kč
předtím to byla náročnější,kde začít... asi rozpůlení motoru kuli prasklé vodící liště rozvodového řetízku na levé straně a tudíž-nové rozvody + lišty napínáky,pístní kroužky,simerinky,těsnění pod hlavy,těsnění motoru,spojková lamela,nějaké osička do spojky,komplet lanovody,oprava řídící jednotky ABS,nějaké relátka k ABS,pak nějaké ložiska,jehlové ložiska,zadní destičky pak ještě něco určitě ale jak je toho teď nějak moc ztrácím se v tom..pak práce ta byla taky drahá.když to vemu suma sumárum..sundal se předek ten jedinej zůstal pohrmadě a špajska jinak všecko rozděláno do posledního šroubku..mám slíbené fotky z celé operace že až bude mít čas tak mi je dá


No nazdar.Shock Tak to je masakr.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
motoblb
#91 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 29-04-2012 21:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Tak jsem se hecnul a vyjel dřív jak v srpnu Grin,prubnul sem ten nově repasovaný podvozek po naši krásně rozkopané ulici a je to parádaclap
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
xx2
#92 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 29-04-2012 22:15
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

Tak nevím za celej den jsme potkali mrtě čoprů a jawiček,ale jen 1 GS 1200 a 3 dakary Shock
 
buboGS
#93 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 29-04-2012 22:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 233
Založený: 21.02.11

Já jsem si vlastně dneska poprvé vyjel jen tak...
Sice jsem minulý týden najezdil skoro 2000 po Slovensku, ale to bylo pracovně, to se tak nebere...

Takže dneska poprvé jen tak od radosti a bylo to parádní thumbs up
Motorek jako máku, ale nejhezčí bylo setkání s dvouma řízkama na skůtrech - měli z ježdění určitě radost a náramně si to užívali - a to ani neměli BMW GS Shock, za to si dávali kolínko v každé zatáčce (teda snaha byla, ale nějaký ten decimetr k asfaltu jim chyběl Grin)

I jsme se řádně pozdravili za jízdy... Naštěstí nikdo čtvrtý nepřijel, tak jsme to přežili ve zdraví Grin

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9JRLvmgvbys&feature=player_embedded[/youtube]
BMW GS = stroj na radost
 
magoss
#94 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 01-05-2012 23:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

nevím proč ale kluci v práci mi říkají Dadly:-( přitom jsem vždy dojel zatím:-D

Tomi - jak to s tebou vypadá??pofrčíš??blushing
Upravil magoss dne 01-05-2012 23:10
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
rop
#95 Vytisknout diskuzi
Pro některé sezona už začala
Přidané 02-05-2012 07:18
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 70
Založený: 04.10.11

Už třetí týden jezdím jen se skůtrem a obytným autem. Servisák je zaneprázněn Shock. Beru to tak, že alespoň se na ně taky dostalo. Minulý víkend na Liptově - plno motorek, jedna dokonce v Ružomberoku zmasakrovaná pod autama, ale někdo tam v přilbě běhal. Takže nejste sami, kdo nejezdí.
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 48

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.06 sekund 362,004,226 návštěv