28.3. 2024 12:52
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Červen 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ - motocykly :: OSTATNÍ
 Tisk diskuze
typ na nakup
Flash
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 15-04-2012 14:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

qwert napsal:
Další odborník..Grin


no jo, těch je v dnešní době všude plno.. v dobách internetu a jiných moderních sdělovacích prostředků Wink

co se týče mého motocyklu, má také jiné renomé v povědomních ostatních uživatelů než je holá skutečnost. a takových zařízení je na světě vícero, nejen motorových Wink
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
qwert
#22 Vytisknout diskuzi
typ na nakup
Přidané 15-04-2012 15:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Flash napsal:
qwert napsal:
Další odborník..Grin


no jo, těch je v dnešní době všude plno.. v dobách internetu a jiných moderních sdělovacích prostředků Wink

co se týče mého motocyklu, má také jiné renomé v povědomních ostatních uživatelů než je holá skutečnost. a takových zařízení je na světě vícero, nejen motorových Wink


Přesně tak..A pro mě je SuperT zapomenutý dobrý motocykl.No a 6 vítězství v Dakaru..Wink
 
Flash
#23 Vytisknout diskuzi
typ na nakup
Přidané 15-04-2012 15:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 782
Založený: 02.08.10

qwert napsal:
Flash napsal:
qwert napsal:
Další odborník..Grin


no jo, těch je v dnešní době všude plno.. v dobách internetu a jiných moderních sdělovacích prostředků Wink

co se týče mého motocyklu, má také jiné renomé v povědomních ostatních uživatelů než je holá skutečnost. a takových zařízení je na světě vícero, nejen motorových Wink


Přesně tak..A pro mě je SuperT zapomenutý dobrý motocykl.No a 6 vítězství v Dakaru..Wink


včera jsem ho vzal na mxtrať opět.. párkrát jsem si tam skočil na lavicích... braburně to zvládne (na poměry mastodonta, když si vezmeš že to je stará 250 kg těžká potvora)...

ale na to to prostě není motorka. kompromis stojí vždycky zaprd.

kroska je kroska, či hard enduro je hardenduro. to s mastodontama nemá co dělat. to nejde porovnat ani s více než braburní LC8, párkrát jsem jsem na tom jel, nějakej tisíc jsem zkusil sjet a uvažoval jsem o koupi. super stroj thumbs up

ale nejlepší je mít 2 motorky. jednu na cestování, druhou na offroad - tak jsem to udělal já a jsem teď nadmíru spokojen
i když jak jsem psal výše, občas i s tím velkým "****em" zajedu nějakej ofík Wink

sorry za offtopic.
k tématu. podle mě, kdo chce jezdit silniční cestování, tak ať si toho stroma či versyse nechá. je to pohodlný, hodný, ovladatelný a hlavně, je to na to dělaný. (cestování po asfaltu a semtam polňačka)

LC8 má širší záběr a hodně uživatelů toto hned nepochopí. je dělané každopádně víc do terénu (oproti výše zmíněnému stromu a versysu), o tom žádná a o tom nemá cenu ani diskutovat.
ano když jsou šikovný ruce tak se to dá i na stromu, motorka to zvládne.. ale jak dlouho ? po roce, dvou (podle typu terénu a frekvenci ježdění) bude ten strom odepsanej jak podvozkově, motoricky tak i se spotřebákem

kluci, na off i na silnici si pořiďte mašiny které jsou na to dělané. argumentace nemáme na to peníze není na místě. kupte si japonce typu XR,TT kolem roku 1998 (cena max 50 000) a uděláte nejlíp, na silnici si nechte to co máte. můj názor.
(bratranec si teď koupil relativně solidní WR400 taky za hodně rozumný peníz, servis za 10000 až až a má super stroj do offu a má to papíry)

ostatní výrobky taky kupujete na co jsou dělané, kompromis není nikdy dobrý.

a nejlepší je styl chatu typu "někde jsem slyšel, četl"... "a můj kamarád povídal" atp. toho je všude plno.

zkuste si to sami a pak hodnoťte
If you see the flash, it's already too late hilarious
 
xx4
#24 Vytisknout diskuzi
typ na nakup
Přidané 15-04-2012 15:54
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Martin Bong napsal:
Tyhle motorky jsou pověstné svou nenažraností.Při ceně 40/litr bych chtěl vidět blázna,co to vymění za stromka.


GrinGrinGrin No jasně.A teď tu o červené karkulce.Tu mám nejraději.thumbs up

5,3-7L .Silnice-terén u stokoňové 950.Děsně nenažraná mrcha,jen co je pravda.GrinGrinGrin

PS: Ještě dovětek.Stejnou spotřebu jsem míval na GS1150 a nevšiml jsem si,že by ji někdo označoval jako motorku pověstnou svou nenažraností.Pro zajímavost-při poruše lambda sondy vystoupala spotřeba u GS na "krásných" 11L/100km.
Upravil xx4 dne 15-04-2012 16:21
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 54

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.08 sekund 355,913,817 návštěv