Název novinky: CENDURO :: Srovnávací testy cestovních endur

Přidal qwert dne 26-10-2012 20:54
#12

LiborJ napsal:
qwert napsal:
radost napsal:


Asi tomu nerozumim, ale člověk, který chce od endura hodně elektroniky podle mě není tester na správném místě.. Ukazatel paliva by se ale hodil *helpless*

Prej že když to není R ková verze tak je to v terénu neschopný.. Dle mě je to dle pilota.

Ono taky divit se, že ta neostrá verze není úplně nej v terénu, je divný.. Když chci testovat terén vemu ostrou verzi. Na enduro závod si taky nevemu krosku a pak nebudu nadávat, že jsem těm ostatním endurám nestačil na rovinkách, chjo..


Nesmíš brát vážně testy takového vola který napíše že nevýhodou lc8 je že často hrabe..


..Jak říkáš Qwerte, když jsem začínal s motorkařením, tak jsem kupoval všechny moto-časopisy a hltal právě tyto testy. Časem jsem zjistil, že je to všechno na jedno brdo, že to od sebe nejspíš opisují, takže jsem ty plky přestal sledovat. Podle mne jim jde jen o to, aby nějak naplnili ty své čísla, a aby to někdo koupil. A taky je podezřívám, že je to komerční záležitost, viz. třeba Šíma. Nikdy jsem neslyšel, že by něco haněl, bo to fasuje zdarma a moc se mu to pro jeho zálibu hodí.
Nikdy nemůže jedna motorka vyhovovat všem, to je jasné. Teď už věřím jen tomu, co si vyzkouším sám....Je to přesně jak říkáš pane kolego..

tonybeny mám na lc8mičkách najeto přes 150 tisíc takže už o nich něco vím a můžu zodpovědně říct že ten pán co napsal ten test,ví o lc8 úplný hovno.A kdo bere tyhle testy vážně je zvíře co se pase na louce a není to lev..