Název novinky: CENDURO :: Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto

Přidal Myro dne 20-06-2013 22:50
#11

No popojedem . Teď něco z řezané grafiky. Co je k tomu potřeba? Počítač a řezací plotr, jo a tak trochu i nápady, popřípadě inspirace a někdy odkoukání toho co už někdo vymyslel a nestihl to patentovat. ;)
Aktuálně by mohlo majitele kufrů zajímat reflexní označení červenou, bílou nebo i žlutou reflexní folií. Ale nejsou marné ani šrafování černou klasickou folií.

'http://www.rousol.cz/foto/prouzky-kufr4.jpg'

Vyobrazení je na kufrech Zega, ale rozměr 330x40mm umožňuje lepit je i na kufry Begr a další a to i do prostoru mezi dvojitý ohyb na rohu.
Vyobrazení ukazuje klasickou variantu /bílá a červená/ kde se zachovává rozteč pomocí přenašečky která to fixuje. A nebo ekonomická /žlutá/ která se lepí ručně a záleží na šikovnosti „lepiče“ dá se lepit na vodu a odvážní mohou lepit i na sucho.

'http://www.rousol.cz/foto/prouzky-kufr5.jpg'

Podobnou technologií se dělají i reflexní proužky na kola , tam se předpokládá použití širší škály barev. Používají se reflexní ale i obyčejné folie. Problém není ani kombinace různých průměrů kol. Výhodou těchto polepů je, že mají přesnou geometrii a není problém je nalepit bez kostrbatého efektu.

'http://www.rousol.cz/foto/refl-prouzky.jpg'

Níže vyobrazeny další varianty jako tvarované proužky, či vzpomínané různé poloměry.

'http://www.rousol.cz/foto/tvar-prouzky.jpg'

'http://www.rousol.cz/foto/tvar-prouzky1.jpg'