Název novinky: CENDURO :: 4youradventure - Dobrodružné motocestování na západě Ameriky

Přidal 4youradventure dne 13-07-2014 13:05
#1

Motorkáři, cestovatelé,

4youradventure je společnost nabízející alternativní aktivní dovolenou na motocyklu s důrazem na nevšední zážitky. Sídlíme v samotném středu západního pobřeží USA ve státě Nevada. Díky naší geografické poloze na hranici mezi horami a pouští nabízíme různorodé trasy a díky příznivému podnebí můžete naší nabídky využít celoročně. Specializujeme se na nevšední zážitky a proto je naše pojetí cestování na motocyklech poněkud odlišné od ostatních společností. Od tras kterými vás provedeme, přes motorky na kterých cestujeme, až po místa kde budeme nocovat. Vše je připraveno tak aby jste si domů odváželi zážitek na celý život!

Hlavní indícií je kontrast a nepřeberná pestrost. Oblast kterou vás budeme provázet skýtá neobyčejný terén a fascinující přírodní úkazy které se neustále obměňují. Velikost kontinentu nabízí zapomenutá místa která vás okouzlí atmosférou divokého západu, ale i slavné historické a novodobé mezníky. Typ ubytování bude záviset na dané destinaci a bude se měnit od nocování ve stanu při horkých přírodních pramenech, přes dobové motely a domky původních zlatokopů až po moderní hotely v samotných centrech slavných měst. Styl cestování pak navodí atmosféru opravdového dobrodružství na vlastní pěst, s tím že o vás bude postaráno po celou dobu výletu.

K naší úvodní trase v brzké době přibudou tři další a nabídka moto výletů tak bude následující:

1. Divoký západ a pobřeží Kalifornie - Přes Nevadskou poušť do Las Vegas a poté napříč k pobřeží Pacifiku. Podél slavné HW1 do San Francisca a zpět do hor přes úrodné kalifornské vinice.
2. Národní parky - Napříč Nevadou do pestrobarevného Utahu a dále na jih k arizonskému Grand Canyon. Částí historické Route 66 přes Vegas do Údolí Smrti a zpět do hor přes národní park Yosemite.
3. Severozápad USA a Kanada - Pestrobarevnou severní Kalifornií k pobřeží států Oregon a Washington. Po odpočinku v Seattlu přes ostrůvky do hornaté Kanady a přes lesy národních parků států Montany a Idaho zpět do pouštní Nevady.
4. Mexiko - Poloostrovem Baja California na pobřeží kalifornského zálivu a po přeplutí trajektem do vnitrozemí návštěva měděných kaňonů. Poté severně skrz malebná městečka zpět k hranici USA.

Všechny výlety jsou plánovány na dobu minimálně dvou týdnů pro maximální využití vaší dovolené. Výlet zahrnuje zapůjčení motocyklu, benzín, průvodce a doprovodné vozidlo, stravu kromě dní kdy necestujeme, pojištění, atd. V ceně, která reflektuje stav na trhu a bere v potaz konkurenční nabídku, se odráží veškeré náklady a naše snaha poskytnout vám kompletní servis tak, aby jste se po příletu již nemuseli o nic starat. Obstarat si musíte pouze letenku. Prostřednictvím našich partnerů jsme však schopni nabídnout výrazné slevy z uvedené základní ceny a uzpůsobit výlet vašim individuálním požadavkům.

Budeme rádi za veškeré podněty, názory a tipy na vylepšení. Zároveň se budeme snažit zodpovědět veškeré vaše dotazy co se týče výletů samotných, ale i spolupráce s našimi lokálními partnery atd. Kupředu nás žene naše vize: "Našim cílem je poskytnout životní zkušenost cestovatelům skrz zážitky které vzbuzují opravdové vzrušení." Budeme proto rádi za každého jednoho zákazníka kterému naše cesta ukáže cíl.

Veškeré podrobnosti, fotky, videa a novinky najdete na našich stránkách www.4youradventure.cz a v sociálních médiích Facebook, Twitter a Instagram pod názvem 4youradventure. Budeme rádi za každé sdílení a palec nahoru!

Jan Vykoukal

-------------
(Registrované komerční sdělení)

Upravil prezi dne 14-07-2014 01:03

Přidal snelcuk dne 16-07-2014 09:59
#2

Mimo mé možnosti ale paráda *tup*
A ty géesa! *clap*

Přidal 4youradventure dne 28-07-2014 22:44
#3

YouTube Video

Upravil 4youradventure dne 28-07-2014 22:51

Přidal snelcuk dne 29-07-2014 07:43
#4

Supr! *clap*

Přidal 4youradventure dne 01-08-2014 14:26
#5

Na podzim 2014 a zimu 2015 chystáme speciální nabídku vyjížděk za velmi výhodných podmínek. Pokud máte zájem poznat národní parky USA a Mexiko ze sedla BMW R100GS, spojte se s našimi partnery kteří jsou uvedeni na webu, nebo přímo s námi.
'http://4youradventure.cz/img/galerie/tours/15.jpg'

Přidal 4youradventure dne 10-09-2014 07:59
#6

Pratele, cca za mesic organizujeme vyjizku po narodnich parcich. Pres Nevadu do statu Utah (Capitol Reef, Arches, Canyonlands, Bryce Canyon, Zion) pres Arizonu (Grand Canyon, Route 66) a Kalifornii (Death Valley, Yosemite) zpet do Nevady. Pojedeme skrze zapomenute hornicke cesty, horske prusmyky a budeme kempovat u prirodnich pramenu!
Mame stale par volnych mist a specialni nabidku! Vzhledem k rozsireni nasich tras o tuto vyjizku a ziskani novych referenci nabizime prvni (rijnovy) termin za specialni zavadeci cenu. Tato cena je stanovena na 60tis kc vcetne letenky.
Zajezd tak zahrnuje veskere dalsi naklady tak jak jsou popsany na nasem webu vcetne zapujceni motocyklu, ubytovani, stravy, kempovaciho vybaveni, pruvodcu a doprovodneho vozidla, pohonnych hmot a provoznich naplni atd.
Nabizi se vam tak jedinecna moznost uskutecnit si svuj sen za velmi vyhodnych podminek!
Nevahejte a kontaktujte nas pro ziskani veskerych podrobnosti.
'http://4youradventure.com/img/galerie/tours/58.jpg'

Přidal 4youradventure dne 04-10-2014 05:03
#7

Vzhledem k tomu ze vam chceme nabidnout ruznorode trasy a moznost kdykoliv se vratit a absolvovat dalsi nezapomenutelnou vyjizdku pod vedenim nasich pruvodcu, rozhodli jsme se specialni nabidku prodlouzit o velmi atraktivni destinaci. MEXIKO. A to v terminu kdy se vam bezne o jizde na motorce pouze sni. V zimnich mesicich (Leden, Unor) se vypravime na poloostrov Baja California, objevime krasy tamni prirody a artefaktu jakymi jsou napr. skoro nedotcene indianske malby v tamnich jeskynich. Budeme pozorovat nepreberne mnozstvi oceankych zivocichu a pokud nam bude prat stesti tak uvidime i velryby. Budeme kempovat na volne pristupnych a clovekem nedotcenych plazich a ochutnavat delikatesy mistni kuchyne. Dvoutydenni vylet vas tak vyjde na 70tis. kc i s letenkou a bude obsahovat vse co je v nabidce i pro ostatni trasy. Vse co potrebujete :)
Podrobnosti najdete na nasem webu www.4youradventure.cz a take facebooku. Chystame take blog s prvnim reportem primo z BAJA cca za mesic.
Teste se na fotky, zustante naladeni a nechte se inspirovat.
Pro informace ohledne terminu a veskere podrobnosti nas nevahejte kontaktovat!
'http://4youradventure.com/img/galerie/tours/34.jpg'

Upravil 4youradventure dne 04-10-2014 05:05

Přidal 4youradventure dne 02-11-2014 16:45
#8

Prijdte se podivat do Melnika 14.11. ve 20:30 v hostinci u Jestera a poslechnout si prednasku s krasnymi fotkami a videem z motorkarske cesty po zapade USA. Porada Tomas z GS-Adventure. Vice info na jeho strankach www.gs-adventure.cz nebo facebooku https://m.facebook.com/events/295669260640145?acontext=%7B%22ref%22%3A3%7D&aref=3

Upravil 4youradventure dne 02-11-2014 16:54

Přidal 4youradventure dne 02-11-2014 16:59
#9

https://m.faceboo...f=bookmark

Přidal 4youradventure dne 20-11-2014 18:11
#10

'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2014/11/image39.jpg'

A je to tady! Projeli jsme Baja a nyni vyjizdku nabizime i vam. Urcite vam je uz nyni po motorce smutno a cekat az do jara je dlouha doba. Vyuzijte proto moznost zavadecich cen a pojedte s nami na 14denni vylet po Mexickem poloostrove. Urcili jsme 2 terminy aby jste si mohli lepe vybrat.

Prvni vyprava: 7.2. - 22.2.2015
Drhuha vyprava: 7.3. - 22.3.2015

Itinerar:

1. den: Prilet do USA - mesta San Diego, CA, odvoz do hotelu a mozna prohlidka mesta. Detailni predstaveni trasy, terenu a hlavnich atrakci. Seznameni s motorkou a osobni nastaveni plus jezdecke tipy pro volny teren.

2. den: Prejezd do Mexika. Odjezd ze San Diega do maleho hranicniho mesta Tecate,Mexico. Pokracovani po silnici HWY Mex3 do mesta Ensenada. Obed v mistni restauraci s vybornymi tacos z cerstvych ryb. Pokracovani jizne po silnici HWY Mex1 a posledni cast off road se sekcemi pisku do kempu na plazi u Pacifiku.

3. den: Ranni jizda okolo oceanu po nezpevnene sotolinove ceste a pozdejsi napojeni na silnici HWY Mex1. Pokracovani pres volkanickou oblast San Quintin do mestecka El Rosario. Vecer opet na plazi u magickeho mista kde skrz diru v zemi muzete pozorovat tulene v oceanu.

4. den: Presun pres poloostrov na jeho vychodni pobrezi skrz oblast velkych balvanu, kaktusu a tzv. slonnich stromu. Navsteva jeskyni s malbami puvodnich obyvatel blizko mestecka Catavina. Dale na vychod az do zatoky Bay of Los Angeles kde prenocujeme opet na krasne plazi.

5. den: Cesta zpet k Pacifiku na zapadni stranu poloostrova, navsteva mesta Guerrero ****o a ukonceni dne v zatoce Laguna Ojo de Libre kde muzeme pozorovat velryby a dokonce si na ne ze clunu i sahnout.

6. den: Prujezd pres oazu a mestecko San Ignacio po silnici HWY Mex1 do mesta Mulege, a ukonceni dne jen neco malo jizneji v zatoce Conception Bay.

7. den: Den volna na plazi v zatoce Coyote Bay. Odpocinek, uzivani slunce, oceanu, a prirodnich pramenu v tesne blizkosti kempu. Moznost denniho vyletu v terenu okolo zatoky.

8. den: Prijezd do mesta Loreto a vyjezd horskou klikatou silnickou ke klasteru Mission San Javier. Ukonceni dne blizko od more u mesta Puerto Escondido.

9. den: Opet prejezd poloostrova a otocka zpet severnim smerem u mesta Ciudad Insurgentes. Kempovani na plazi u San Juanico.

10. den: Den v terenu. Pokracovani severne po zapadni casti poloostrova po prasnych a piscitych cestach. Navsteva zatoky Laguna San Ignacio, dalsiho mista kde muzeme pozorovat velryby. Prenocovani v oaze v mestecku San Ignacio.

11. den: Prejezd pres solna pole pobliz mesta Guerrero ****o a pokracovani severne po silnici HWY Mex1. Posledni prenocovani na plazi na strane Pacifiku u mestecka Santa Rosalillita.

12. den: Posledni usek po silnici HWY Mex1 predtim nez odbocime do terenu ve meste Chapala. Sekce off road ke slavnemu mistu motocykloveho zavodnika Coco's corner. Pokracovani terenenm k mori na vychodni strane poloostrova a prenocovani na plazi s prirodnimi prameny u mesta Puertecito.

13. den: Rozlouceni s oceanem a obed v turisty oblibenem meste San Felipe, a postupne priblizeni k hranici. Prenocovani v Los Pocitos.

14. den: Posledni test terennich dovednosti na prasnych cestach smerem k hranici ve meste Tacate a navrat do USA. Posledni noc v hotelu v San Diegu.

15. den: Odlet domu

Zavadeci cena zajezdu je avizovanych 70tis kc vcetne letenky, ubytovani, stravy, motorek, benzinu, kempingoveho vybaveni, pruvodcu, pojisteni, atd.

Vice informaci ohledne destinace na poloostrove Baja California vcetne fotek najdete na nasem blogu: http://www.live4y...com/?p=209

V pripade rezervaci a jakychkoliv dotazu nas nevahejte kontaktovat na

Přidal 4youradventure dne 01-05-2015 09:33
#11

'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2014/11/image51.jpg'

Termin zajezdu do Mexika se nam blizi, ale stale mame par volnych mist. Kdo si chce v Unoru uzit nejen jizdu na cestovnim enduru v rozmanitem terenu a prijemnem pocasi, ale i rybareni, snorchlovani s morskymi zivocichy a kempovani s grilovanim na krasnych piscitych plazich, urcite se nam ozvete!
Vice info take na www.4youradventur... nebo www.live4youradve...

'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2014/10/Baja-Tour-Logo.jpg'

Přidal 4youradventure dne 02-05-2015 04:13
#12

Za uplynuly podzim a zimu jsme ucinili nekolik motovyprav na mexicky poloostrov Baja California. Jaky je doopravdy raj surfaru, rybaru, americkych duchodcu a vyznavacu rallye a jizdy ve volnem terenu? To se dozvite z meho vypraveni 23.5. na setkani motocestovatelu v Nedamove. Prijdte se podivat, poslechnout, posedet, pokecat a popit :)

Blizsi info na http://www.gs-adv...5-nedamov/

'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/P1050392.jpg'
'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/photo-1.jpg'
'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/P1050101.jpg'
'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/P1050223.jpg'

Upravil 4youradventure dne 02-05-2015 04:14

Přidal snelcuk dne 03-05-2015 08:58
#13

Musí to být supr! Jednou si to dopřeju! *tup*

Přidal 4youradventure dne 14-05-2015 21:26
#14

Prave jsme se vratili z uspesne vyjizdky skrz Nevadu a Kalifornii. Novou trasu jsem nazval "Bachelor Party Tour" a je vhodna nejen pro partu kamaradu kteri timto zpusobem oslavuji rozlucku se svobodou. Jedna se o tydenni vylet kdy nejvetsimi atrakcemi trasy jsou narodni parky Yosemite a Death Valley.

'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/lineup.jpg'
'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/photo-19.jpg'
'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/photo-7.jpg'
'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/photo-8.jpg'

Zazili jsme vse co k opravdovemu zazitku na cestovnich endurech patri; Jeli jsme klikatymi horskymi silnickami, piscitou a prasnou pousti i kamennymi kopcovitymi stezkami. Palilo na nas slunce a stahovali se nad nami mracna. Nekdy na nas prselo, padaly kroupy a dokonce jsme jeli i snehem. Pres to vsechno, a nebo snad diky tomu vsemu, jsme si to naramne uzili a poradne uspesny dojezd oslavili ve Vegas. A dal? Vsak to znate.. Co se stane ve Vegas, zustane ve Vegas *zipit*

'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/photo-20.jpg'
'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/photo-14.jpg'
'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/photo-18.jpg'
'http://www.live4youradventure.com/wp-content/uploads/2015/05/photo-111.jpg'

Přidal 4youradventure dne 03-08-2015 18:25
#15

Krome jiz zminovaneho Mexika jsme pro vas nachystali nove vyjizdky na obdobi podzimu. Pro milovniky nespoutane prirody a jizdy ve volnem terenu jsme pripravili okruh prirodnich pramenu, ktery nas povede skrz terenni stezky Nevady a Kalifonie. Kazdy den pritom navstivime minimalne jednu mineralni koupel. Vetsinou vsak vice. Na sve si tak prijdou ti, kteri po celodenni jizde na motorce radi zrelexuji v prirodni lazni a vychutnaji si vychlazene pivo a neco dobreho z naseho grilu primo pod sirym nebem. Kontaktujte nas pro vice informaci na

Upravil 4youradventure dne 03-08-2015 18:34

Přidal 4youradventure dne 31-08-2015 19:22
#16

YouTube Video


Pripravili jsme pro vas nove video pro predstavu co vsechno muzete na moto-vyjizdkach s nami zazit, videt, a jakymi tereny pojedete.

Pristi vikend nas take muzete navstivit v Praze na nasem stanku na Prague Harley Days. Ve family zone budeme soutezit o vecne ceny, osobne poskytovat podrobne informace ohledne nasich vyletu a nabizet atraktivni slevy na vybrane zajezdy!

Upravil admin dne 31-08-2015 21:15