Název novinky: CENDURO :: 4youradventure - Dobrodružné motocestování na západě Ameriky

Přidal 4youradventure dne 13-07-2014 13:05
#1

Motorkáři, cestovatelé,

4youradventure je společnost nabízející alternativní aktivní dovolenou na motocyklu s důrazem na nevšední zážitky. Sídlíme v samotném středu západního pobřeží USA ve státě Nevada. Díky naší geografické poloze na hranici mezi horami a pouští nabízíme různorodé trasy a díky příznivému podnebí můžete naší nabídky využít celoročně. Specializujeme se na nevšední zážitky a proto je naše pojetí cestování na motocyklech poněkud odlišné od ostatních společností. Od tras kterými vás provedeme, přes motorky na kterých cestujeme, až po místa kde budeme nocovat. Vše je připraveno tak aby jste si domů odváželi zážitek na celý život!

Hlavní indícií je kontrast a nepřeberná pestrost. Oblast kterou vás budeme provázet skýtá neobyčejný terén a fascinující přírodní úkazy které se neustále obměňují. Velikost kontinentu nabízí zapomenutá místa která vás okouzlí atmosférou divokého západu, ale i slavné historické a novodobé mezníky. Typ ubytování bude záviset na dané destinaci a bude se měnit od nocování ve stanu při horkých přírodních pramenech, přes dobové motely a domky původních zlatokopů až po moderní hotely v samotných centrech slavných měst. Styl cestování pak navodí atmosféru opravdového dobrodružství na vlastní pěst, s tím že o vás bude postaráno po celou dobu výletu.

K naší úvodní trase v brzké době přibudou tři další a nabídka moto výletů tak bude následující:

1. Divoký západ a pobřeží Kalifornie - Přes Nevadskou poušť do Las Vegas a poté napříč k pobřeží Pacifiku. Podél slavné HW1 do San Francisca a zpět do hor přes úrodné kalifornské vinice.
2. Národní parky - Napříč Nevadou do pestrobarevného Utahu a dále na jih k arizonskému Grand Canyon. Částí historické Route 66 přes Vegas do Údolí Smrti a zpět do hor přes národní park Yosemite.
3. Severozápad USA a Kanada - Pestrobarevnou severní Kalifornií k pobřeží států Oregon a Washington. Po odpočinku v Seattlu přes ostrůvky do hornaté Kanady a přes lesy národních parků států Montany a Idaho zpět do pouštní Nevady.
4. Mexiko - Poloostrovem Baja California na pobřeží kalifornského zálivu a po přeplutí trajektem do vnitrozemí návštěva měděných kaňonů. Poté severně skrz malebná městečka zpět k hranici USA.

Všechny výlety jsou plánovány na dobu minimálně dvou týdnů pro maximální využití vaší dovolené. Výlet zahrnuje zapůjčení motocyklu, benzín, průvodce a doprovodné vozidlo, stravu kromě dní kdy necestujeme, pojištění, atd. V ceně, která reflektuje stav na trhu a bere v potaz konkurenční nabídku, se odráží veškeré náklady a naše snaha poskytnout vám kompletní servis tak, aby jste se po příletu již nemuseli o nic starat. Obstarat si musíte pouze letenku. Prostřednictvím našich partnerů jsme však schopni nabídnout výrazné slevy z uvedené základní ceny a uzpůsobit výlet vašim individuálním požadavkům.

Budeme rádi za veškeré podněty, názory a tipy na vylepšení. Zároveň se budeme snažit zodpovědět veškeré vaše dotazy co se týče výletů samotných, ale i spolupráce s našimi lokálními partnery atd. Kupředu nás žene naše vize: "Našim cílem je poskytnout životní zkušenost cestovatelům skrz zážitky které vzbuzují opravdové vzrušení." Budeme proto rádi za každého jednoho zákazníka kterému naše cesta ukáže cíl.

Veškeré podrobnosti, fotky, videa a novinky najdete na našich stránkách www.4youradventure.cz a v sociálních médiích Facebook, Twitter a Instagram pod názvem 4youradventure. Budeme rádi za každé sdílení a palec nahoru!

Jan Vykoukal

-------------
(Registrované komerční sdělení)

Upravil prezi dne 14-07-2014 01:03