Název novinky: CENDURO :: Jarní akce Touratech CZ - montáž doplňků zdarma

Přidal TomasTT dne 28-02-2017 20:26
#1

Od 1. 3. u nás spouštíme novou akci...

Při nákupu jakýchkoliv doplňků z naší nabídky s hodnotou nad 20 tis. Kč vč. DPH je montáž těchto doplňků zdarma.
Platí to úplně na všechno co máme v nabídce - navigace, vyhřívaná sedla a zejména tlumiče. Myslíme si, že právě ty tlumiče jsou docela zajímavé, protože montáž nebývá často otázka hodiny ale mechanik se musí poprat se zarezlými šrouby výfuku a v případě elektrických tlumičů to je práce skoro na celý den.

Do akce jsme dali 150 servisních hodin a na každé faktuře, které se to bude týkat, bude uvedená položka s odhadovaným počtem hodin montáže. Jakmile vydáme faktury s celkovým počtem 150 hodin, tak akci ukončíme. Takže není pevný termín do kdy to poběží.
Vlastní montáž se dá využít naprosto kdykoliv v letošním roce - pochopitelně zase podle možností servisu ale nemusí se to montovat okamžitě ale klidně za měsíc.

Akci budeme propagovat na výstavě, na BMWGS, Cenduru a na našem FB. Každé médium bude mít své identifikace, takže pokud chcete tuhle nabídku využít, stačí jen při objednání (nebo při platbě) říct, že chcete "MONTÁŽ ZDARMA CENDURO"
Chceme prostě jen sledovat odkud o tom ti zákazníci vědí.

Nezáleží na platební metodě, jde klidně platit kartou ale akce se nesčítá s klubovou slevou, takže si musíte rozmyslet jestli 5% nebo montáž zdarma.