Název novinky: CENDURO :: Proč NE! BMW GS

Přidal stepan dne 29-10-2010 22:34
#61

Meli napsal:
3X napsal:
Meli napsal:
A uz BMW konecne vychytali problemy s elektrikoum nebo proad nevis kdy te to nekde necha? *annoy*


už dávno, BMW jsou bezporuchové od té doby, co dali V-Stromu mezi motor a zadní kolo řetěz, aby se řidič nemusel odrážet *annoy*:D


NO ja to myslim vazne... jeden muj nejmenovany znamy (ciste nahodou byvaly sefredaktor casopisu motoraj) mel funglovku BMW 1200 GS a kdyz tak nejak po case koukam co ma za stroj tak starou Afriku... divim se co to a pry problemovy stroj. Tak jsem se divil ze nesel do noveho 800GS a pry u toho jsou problemy s "pocitacem" :-D uplne stejny...

Asi nahoda - rikam si kdyz jedu pres alpy a vidim tam stovky enderaku na BMW - ale (bohuzel to video nemuzu ted najit) i na youtube je 800gs co jede - chcipne - nastartuje jede chcipne atd atd. MOzna je to jen male procento "nepovedenych" stroju ktere je u ostatnich znacek mnohem vetsi- fakt nevim ;-)


Nejde o nepovedené stroje jako celek, ale jen o pár věcí, které zlobí nebo dříve na starších strojích zlobily, než to vyřešili.
Ví se, ale která ta slabá místa jsou a dá se na to připravit, aby člověk věděl, jak to vyřešit nebo tomu předejít.

Na starých Afrikách zase odcházely řídicí jednotky a obecně problém Hond až tak 10 let nazpět byly regulátory dobíjení, které často odcházely.

Upravil stepan dne 29-10-2010 22:36