Název novinky: CENDURO :: KTM LC8

Přidal xx4 dne 04-12-2012 17:26
#119

Luky1 napsal:
pavelgs napsal:
Luky1 napsal:

Spotřebák :D
Snad nechceš jezdit bez údržby :D:D
To byl samo fooor


Prý spotřebák...:D Já ze samé radosti z údržby žral dalšího půl roku jen suché rohlíky...
..a když se zdálo,že je vše OK,bác ho a další oprava,pro změnu opět převodovka.Tu druhou fakturu už jsem nenašel,ale cena byla cca 24tis.
....a ještě v ní nechali "minu" parchanti.HonzaGS by mohl vyprávět....:|


Hele, je to servis od servisu. Než bych dělal takové potákoviny jako ty tak radši za 15 koupím druhej motor a z toho starýho budu mít spoustu ND pro případ co kdyby. Mě za 15tis.km na dvanáctce odešlo jen gufero na hrušce protože mi servis nalil místo 1,8dcl 2,2dcl oleje a ten ho vytlačil ven. Nicméně jsem s tím dojel z Polska až domů a ještě vypustil do sklenice při výměně gufera 2dcl oleje což je pořád víc než je předpis. Jinak nemůžu na tu svou mršku říci křivé slovo.
PS.Neberu motor kterej mi qwert utopil v qwertlandě, to nebyla závada :D
Jinak myslíš že by servis KTM byl levnější? Já zažil opravu na LC4 za 40K a ten borec z toho nadšenej nebyl a to mu dělali jen nikasil a něco s ojnicí s klikou.


Jak na potvoru nebylo nic k sehnání,krom převodovky bez historie za 25tis :o.
Na servis KTM nemůžu říct křivého slova.Přístupem,jednáním a i ty ceny nebyly nijak mastné.O třídu lepší než BMW.
Kompletní přestrojení proraženého bloku motoru na moji exLC8,mi vyčíslili na 15-20tis i materiálem,což jsou těsnění pod hlavou,některé ložiska,....což je v porovnání s opravou převodovky GS neporovnatelně náročnější operace a cena nižší.