MOTOZEM na Motosalonu 2018
Přidal Motozem dne February 15 2018 17:00:00
Už máte lístek na brněnský MOTOSALON?

Ani letos si nesmíte nechat ujít jedinečnou příležitost zúčastnit se Motosalonu ve dnech 8. - 11.3. 2018. Devátý ročník se koná na brněnském výstavišti a jako každý rok nabídne parádní atmosféru se spoustou novinek! Silných strojů si užijí vášniví motorkáři na maximum a to včetně svůdných hostesek a špičkového zázemí předních výrobců. A my budeme u toho!

MotoZem letos obsadí stánek 023 umístěný v pavilonu P, kde čeká věrné fanoušky a zákazníky atraktivní doprovodný program. Stavte se za námi a inspirujte se aktuálními trendy za báječné ceny. Těšit se můžete třeba na novinky z dílny Street Racer, oblíbenou českou značku RSA nebo špičkové kousky MT Helmets a žhavé tipy z naší nabídky. U nás najdete zábavu i odborné poradenství. Budete si moci vyzkoušet náš fotokoutek s profi fotografem a po sdílení fotky můžete vyhrát krásné ceny!

Přijďte si poslechnout zvuk silných motorek, nasát inspiraci na letošní sezónu a hlavně se pobavit se stejně zapálenými motorkáři. Tým MotoZem stejně jako vy na Motosalonu 2018 nesmí chybět!