ZAMYKATELNÉ DRŽÁKY PRO SMARTPHONY
Přidal karf dne June 01 2020 06:45:00

Představuji unikátní řešení pro váš chytrý telefon při použití na motorce, nebo na čtyřkolce.


Ať už váš chytrý telefon používáte jako plnohodnotou navigaci, road-book, nebo prostě jen chcete mít přehled, kdo vám zrovna volá, budete mít díky tomuto držáku váš chytrý telefon pevně zajištěný na svém místě a bezpečně jej ochrání v případě, že se vzdálíte od svého motocyklu například při placení na pumpě.


Kompletní informace najdete na stránkách:
ZAMYKATELNÉ DRŽÁKY PRO SMARTPHONY

Jakub "karf" Sobotka

Novinka
Představuji unikátní řešení pro váš chytrý telefon při použití na motorce, nebo na čtyřkolce. Ať už váš chytrý telefon používáte jako plnohodnotou navigaci, road-book, nebo prostě jen chcete mít přehled, kdo vám zrovna volá, budete mít díky tomuto držáku váš chytrý telefon pevně zajištěný na svém místě a bezpečně jej ochrání v případě, že se vzdálíte od svého motocyklu například při placení na pumpě.

Je vyroben z 2mm nerezového plechu a odolává tak povětrnostním vlivům, dešti nebo benzínu a je zkonstruovaný tak, aby byl přizpůsobitelný široké škále chytrých telefonů. Základ tvoří nosník z 2mm silného nerezového plechu. Na něm jsou připevněné úchyty, které je možné nastavit přesně podle velikosti těla telefonu.

Pro montáž má držák na zadní straně plochu s dírami se standardní roztečí 38×30. Pasuje tedy běžné přípravy pro navigace, různé adaptéry GIVI, Sw-motech a podobně. Pro montáž na hrazdu je možné držák doplnit buď záklaními objímkami, nebo dalšími sadami pro polohování.Kompletní informace najdete na stránkách:
ZAMYKATELNÉ DRŽÁKY PRO SMARTPHONY