Chcela by som sa vsetkym podakovat za velmi peknu spatnu vazbu.
Jedna vec je fajn ubytovanie, strava, pocasie, trasa, ale hlavnu zasluhu na tom mate vy vsetci, pretoze bez vas - skvelych ludi by ostatne bolo aj tak zbytocne. Cenduro je moja osobna srdcova zalezitost najma kvoli tej komunite s ktorou sa uz dlhe roky stretavame